Очни клиники

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
7.665
Поени од реакции
23.402
Татко ми си разменил телефон со пациенти што лежеле у истата соба со него а сите оперирани кај овој кретенот,никој не гледа од нив
 
Последно уредено:
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.404
Поени од реакции
2.057
Навистина др.Драган Андоновски од најдобар,најбаран,стана доктор со многу грешки при операции..За ова си во право, жал ми е за татко ти.

Мислам дека не си бил ни во Деница...не е битно.
мисли што сакаш, небитна си.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom