Охрид

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.772
Поени од реакции
24.036
Мене ми смета галама, ќе видиме ако не не мрзи ќе одиме накај Лагадин или Олгица.
Која е цената на лежалките Потпеш чисто онака информативно ме интересира, 220 денари мала лименка пиво :ROFLMAO:
Епа не ќе да се салам
Ја кога бев за духовден пред 2 недели тој викенд, 300 ден беа. Сега може и нив ги покачиле.
Автоматски споено мислење:

За Лагадин знам за Потпеш ме интересираше за лежалките.
Најубавото место за уживање штета шо го пустат со кафичи и лежалки.
Мислам во ред е да се има шанк да си порача некој пијалок ама да го окупираш местото игла да нема кај да фрлиш е стварно греота.

Пред една недела се вратив од Шпанија, од огромна километарска плажа дали имаше 50 лежалки вкупно и тоа пола беа празни
Таа плажа кај Потпеш ионака е тесна и мала уште за со лежалки да ја наполнат
Тогаш одите Лабино од другата страна на канео. Таа е најблиска напуштена плажа.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.772
Поени од реакции
24.036
Секогаш идам во Мече, кога има место:D, убава храна имаат ама па секогаш е гужва, и за тоа Буре подоле што е имам слушнато дека било добро.
Каде се наоѓаат овие Мече и Буре ?
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
271
Поени од реакции
190
Здраво,за скоро време ке ставам пвц прозори па ми треба мислење /искуства за која фирма/приватно да ја изберам со солидна цена за 4/16/4 стакло.
Прозорците се со стандард димензија.
Се двоумам меѓу саламандер или за рехау - знам дека се малце поскапи но дали вреди да се плати или не...
Се повеќе особено за саламандер во случајов ги прават низ различни локации низ градов така да појма немам кои се "правилните"
Секоја сугестија доста ќе ми помогне. Ви благодарам
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.437
Поени од реакции
6.955
Здраво,за скоро време ке ставам пвц прозори па ми треба мислење /искуства за која фирма/приватно да ја изберам со солидна цена за 4/16/4 стакло.
Прозорците се со стандард димензија.
Се двоумам меѓу саламандер или за рехау - знам дека се малце поскапи но дали вреди да се плати или не...
Се повеќе особено за саламандер во случајов ги прават низ различни локации низ градов така да појма немам кои се "правилните"
Секоја сугестија доста ќе ми помогне. Ви благодарам
I shto takvoo imaat tvoite prozori so Ohrid zaednichko?
Brishi ja porakava i imash druga tema
 

Kajgana Shop

На врв Bottom