Охрид

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.918
Поени од реакции
12.408
Костеее па искрено не дека ти го однесе градов 10 години понапред, да не се лажиме

Георгиески: Кирил Пецаков конечно призна дека неговиот план е Охрид да го врати назад во минатото

Абе шефе шо да стајме како предизборно ветување, нешо шо било колку да одржиме прес конференција? Нешо шо веќе го имат ама да го запакуваме како ново, да го потпалиме народов?

Пецаков: Изградба на велосипедска патека Охрид – Свети Стефан


Во секој случај народов е :sekc: .
 
Член од
15 февруари 2019
Мислења
923
Поени од реакции
3.623
Мхм.Многу уба е , со црвени линии со све.
Имаш некое сликиче?

Иначе требаше уште пред 6 месеци да е готова а не после летото и се надевам онаа дупката пред пешачкиот кај шик ја напраија десните амортизери ми плачат од неа.
Автоматски споено мислење:

Најдов, ставрно е убава. Вакви треба да бидат сите улици и не ми е јасно зашто не се.
 
Последно уредено:

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.618
Поени од реакции
10.875
Дали Пецак ќе го скроти Нефи или Нефи ќе му носи малтер за пломбите?
Останува да видиме.
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.544
Поени од реакции
34.850
За да го скротиш Нефи бре треба да имаш муда до колена. Нешто што Пецакот го нема. Така да без надежи.

Некако жал ми паѓа за Костета, каков залет имаше земено со улицине. Се раскопа, недокопа, залепи, недолепи. Ако поседеше уште еден мандат ќе принапраеше уште некоја шахта.
И кога во позадина го имаш Лазе Танески:sneaky: ќе се сопниш на првата кривина.
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.909
Поени од реакции
1.762
Важно Јане Сандански ми ја напрај Косте, капу скидам.....за другото се знајт победников стрикому ке го ставит главен на болницата а поголем дудук од него немат,во здравствен ке ги вратит лоповите и швалерката на ......ај да не пишам све од прв ден.
 
M

Macedon1um

Гостин

Otide Goce mu presedna vagetata
 

Kajgana Shop

На врв Bottom