Охрид

Darklady

Марсовка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
3.395
Поени од реакции
23.619
Огриѓани имате доста луд лик кандидат за градоначалник, кажете нешто повеќе за него

Sent from my iPhone using Tapatalk
Што да кажеме за Костета :toe:

Не е тој луд, арен си е, луди се тие што паѓаат несвест за Костета :pipi:
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
11.898
Поени од реакции
17.887
Огриѓани имате доста луд лик кандидат за градоначалник, кажете нешто повеќе за него


Sent from my iPhone using Tapatalk
Двајцата се луди.Зато ние за Гоце ќе си гласаме :jeeee:
 

џимеј

Модератор
Член од
4 март 2007
Мислења
10.088
Поени од реакции
23.792
Двајцата се луди.Зато ние за Гоце ќе си гласаме :jeeee:
Ликов да ти бил од Подмоље, шо све чув денес за него, приказна ко за на филм :D Не знам колку е се веродостојно али од две-три страни истите муабети ги слушнав.
 

Емкаа

крофни од драго.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.438
Поени од реакции
10.933
Се изнасмеав ко им рече за шо ќе прајме муабет, за кариесот или за крвната слика :D :D :D
Ваков таков, за се беше во право. Викат Пецаков и да не го изгласате за градоначалник тој пак ќе си е пратеник, пак ќе си земат 2-3к еур плата, немат допирна точка со обичниот чоек шо земат 200 еур плата. Косте исто.
Комичен му е настапот, ама за се беше во право. Шо е уствари најголемата трагедија.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
7.622
Поени од реакции
6.952
Ликов да ти бил од Подмоље, шо све чув денес за него, приказна ко за на филм :D Не знам колку е се веродостојно али од две-три страни истите муабети ги слушнав.
Па кажи ги де муабетите…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Darklady

Марсовка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
3.395
Поени од реакции
23.619
Ваков таков, за се беше во право.
Комичен му е настапот, ама за се беше во право. Шо е уствари најголемата трагедија.
Мене аутфитот ептен ми фати око :vozbud::sneaky::pos:

Рака на срце, повеќе доверба ми дава ликов, отколку Косте и Пецакот заедно:pipi:
 

џимеј

Модератор
Член од
4 март 2007
Мислења
10.088
Поени од реакции
23.792
Па кажи ги де муабетите…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Избодил млад дечко со нож кај чинарон за време на вмро-то од љубчо, заташкале случај за да избега америка, таму исто криминал најверојатно и убиство на црнец, го вратиле назад. Во меѓувреме тежок уживател на дрога. Пак да кажам, не сакам во никој случај да ширам фејк њуз иако Подмоље е мало место и буквално сите се знајме меѓу себе.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
11.898
Поени од реакции
17.887
Избодил млад дечко со нож кај чинарон за време на вмро-то од љубчо, заташкале случај за да избега америка, таму исто криминал најверојатно и убиство на црнец, го вратиле назад. Во меѓувреме тежок уживател на дрога. Пак да кажам, не сакам во никој случај да ширам фејк њуз иако Подмоље е мало место и буквално сите се знајме меѓу себе.
Еве и јас ги слушнав истите "информации".Со таква позадина реално, не за градоначалник, можит за прњтеник да го кандидираме.
 
Член од
24 август 2017
Мислења
74
Поени од реакции
118
Избодил млад дечко со нож кај чинарон за време на вмро-то од љубчо, заташкале случај за да избега америка, таму исто криминал најверојатно и убиство на црнец, го вратиле назад. Во меѓувреме тежок уживател на дрога. Пак да кажам, не сакам во никој случај да ширам фејк њуз иако Подмоље е мало место и буквално сите се знајме меѓу себе.
Вие од Подмоље сте сите легенди невидени :D:D срам да ви е ако не го гласате :cool:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
7.622
Поени од реакции
6.952
Избодил млад дечко со нож кај чинарон за време на вмро-то од љубчо, заташкале случај за да избега америка, таму исто криминал најверојатно и убиство на црнец, го вратиле назад. Во меѓувреме тежок уживател на дрога. Пак да кажам, не сакам во никој случај да ширам фејк њуз иако Подмоље е мало место и буквално сите се знајме меѓу себе.
Ај за кај нас не ме чуди некој да избоде човек и да се извлече ама у Америка шознам колку е тоа можно
Иначе се утепа од фалење дека студирал у Америка а толку прост речник има и само се повторува цело време али реално боље вакви би гласал одколку докториве


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.256
Поени од реакции
986
Ликов да ти бил од Подмоље, шо све чув денес за него, приказна ко за на филм :D Не знам колку е се веродостојно али од две-три страни истите муабети ги слушнав.
му бил син на митко бродарон(kлошар невиден)шо со екипата шо завршија во дефекното(или вечерно кај шо завршвеја основно понављачите) му беа обезбедување на премиерот од 1998...и на претседателот од 1999.
И јас слушнав дека се искарал со некој во Битола па после го начекал кај летница и се десило то шо се десило.Требало да одит 10 г во Сурѓун/апсааана, ама кој ке е ДПМНЕ на власт,а тие ги имаат горенаведениве врски.....тогаш ја фаќаш бежанијата прекуокеанска и мојш да речиш си завршил ......
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.184
Поени од реакции
4.921
му бил син на митко бродарон(kлошар невиден)шо со екипата шо завршија во дефекното(или вечерно кај шо завршвеја основно понављачите) му беа обезбедување на премиерот од 1998...и на претседателот од 1999.
И јас слушнав дека се искарал со некој во Битола па после го начекал кај летница и се десило то шо се десило.Требало да одит 10 г во Сурѓун/апсааана, ама кој ке е ДПМНЕ на власт,а тие ги имаат горенаведениве врски.....тогаш ја фаќаш бежанијата прекуокеанска и мојш да речиш си завршил ......
мислиш каубојсконо кај киноно? топал две оделенија во григор падна па таму го пратија и то не можеше да го завршит :pos:
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.256
Поени од реакции
986
мислиш каубојсконо кај киноно? топал две оделенија во григор падна па таму го пратија и то не можеше да го завршит :pos:
Сите топалавци завршија во каубојсконо со врски,на едниот го прашале за 2 кој е онај на сликана незнаел па му шепнале дека е тито.Сега се комити,патриоти,едниот беше во лавојте, хаха легенди.
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.184
Поени од реакции
4.921
Сите топалавци завршија во каубојсконо со врски,на едниот го прашале за 2 кој е онај на сликана незнаел па му шепнале дека е тито.Сега се комити,патриоти,едниот беше во лавојте, хаха легенди.
Поголемиот брат беше тро помирен, помалиов е тој шо падна 2 одделенија и беше лав ама од ко завршија воените дејствија :lolzz:. Немат везе, други во то време се криеја кај баби и дедовци од воена полиција. После то зеде сила го испука Хаџибулич пред кафич во Скопје.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom