Охрид

Член од
5 март 2018
Мислења
5.898
Поени од реакции
5.224
Сега најдоја да рушат кога ги затворија границите :D
Шала на страна сега му е мајката за прав одмор во Охрид.
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
2.757
Поени од реакции
3.396
@JackSilver за плажите да рипнеш у водата можеш, што порано да дојш то поубо зш уривет еве денеска канео почнале...
За работање освен оние после мостон трине си работет (сега засега)
Иначе скоро сите покрај плажа добиле да си затворет (од дпи дошле)..
Сериозно и Канео дојде на ред? Па овие се сериозни...
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
36
Поени од реакции
33
Сериозно и Канео дојде на ред? Па овие се сериозни...
Дада сега засега железнана платформа ја турнаа, за објектон (бидејќи и тој влегвит во езеро) незнам валда и тој од утре ќе се уриват..
Ќе појдам попосле да видам до кај се..
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
3.924
Поени од реакции
4.598
Да не се чудиме ако догодина некои од неговите брачеди ги земет плажите "под концесија".
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
36
Поени од реакции
33
@stratUs скопска фирма уривет сега...
Вистина тој се пријави пред околу пола година но го одбија+ од антикорупциска

Плус и да уриваше тој прво ќе почнеше од негована пицерија ама ќе завршеше кај последната ( така кажал пред медиуми)
 
Член од
20 април 2012
Мислења
2.458
Поени од реакции
5.438
@stratUs скопска фирма уривет сега...
Вистина тој се пријави пред околу пола година но го одбија+ од антикорупциска

Плус и да уриваше тој прво ќе почнеше од негована пицерија ама ќе завршеше кај последната ( така кажал пред медиуми)
Можда,знам дека се крена голема фама.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
3.924
Поени од реакции
4.598
Па Бела Виста не е негова ?
Муабетот ми е сега да руши а догодина на негови да си подели тендери за стопанисување зш браќава тоа редовно си го прават низ општините каде што се 25% + .
 

Емкаа

крофни од драго.
Член од
14 мај 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
7.440
Абе ви реков ќе почнат со кампањи #SaveCubaLibre #SaveKadmoBeachAndBar

1593509966624.png

Сите дури земет пари ја чувствувет ВРЕДНОСНАТА КОМПОНЕНТА.
 

џимеј

Модератор
Член од
4 март 2007
Мислења
9.667
Поени од реакции
21.254
Не знам чии платформи и конструкции беа погрди, на Канео или на Потпеш.
 
На врв Bottom