Охрид

Член од
21 април 2017
Мислења
59
Поени од реакции
139
Дечки, по шо ви се бендиса на појкето тој постот шо го пишав пред некое време за предлози и места за излегвење, јадење и пиење кафе/коктели низ Охрид, се враќам назад на 3 недели одмор и за ПРВ ПАТ ќе бидам турист во сопствениот ми град, така да планирам да ги посетам истите тие места како и некои нови, и ќе пробам да бидет поткрепени со слики и мислење од моја страна на темава (без слики од цени во мениа и фискални хехех).
Имат уште 3-4 добри викенди летово пред вас, чисто да ги имате опциите :D
 
На врв Bottom