Охрид

Дискусија во форумот 'Градови и села' започната од slasa, 18 февруари 2005.

 1. бутЕ

  бутЕ старлета

  Член од:
  29 март 2011
  Мислења:
  1.950
  Допаѓања:
  3.303
  На AAbrat му/ѝ се допаѓа ова.
 2. AAbrat

  AAbrat *******

  Член од:
  28 октомври 2015
  Мислења:
  287
  Допаѓања:
  276
  Исто ке прашав.
   
 3. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  25.068
  Допаѓања:
  29.478
  никот му е со охрид
   
  На ohrid66 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. GreenRoot

  GreenRoot ^Зелен^

  Член од:
  20 јули 2011
  Мислења:
  2.292
  Допаѓања:
  1.662
  Па брат Струга е село во Охридско xD

  Sent from my LG-H830 using Tapatalk
   
  На macedon89, Prince, stratUs и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. martina4

  martina4

  Член од:
  9 март 2015
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  Nekoj od Ohrid da mi pise privatna poraka sakam nesto da prasam.Fala
   
 6. Prince

  Prince PsyTrance, Musica Psychedelica

  Член од:
  22 јуни 2007
  Мислења:
  1.102
  Допаѓања:
  2.961
  Прашај тука... или планираш да отепаш некој?
   
 7. Џои

  Џои КИНЕКТиран

  Член од:
  1 февруари 2007
  Мислења:
  8.404
  Допаѓања:
  2.071
  На stratUs, bijons и Krstev им се допаѓа ова.

Сподели преку: