Охрид

Дискусија во форумот 'Градови и села' започната од slasa, 18 февруари 2005.

 1. bohrid

  bohrid

  Член од:
  25 септември 2013
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  8
  Пијаницата Тане и во позадина се разбира Дебил Далип :) циркузи хаха
   
  На acereal, M-1 и ohrid66 им се допаѓа ова.
 2. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.885
  Допаѓања:
  6.522
  Е сега готов си!
  :pos: 113.jpg
  Ал ти теквит ко се нафура дек ќе редит споменик од Изида до плоштадон:pos::pos:
   
  На bohrid и ohrid66 им се допаѓа ова.
 3. ohrid66

  ohrid66

  Член од:
  11 октомври 2014
  Мислења:
  800
  Допаѓања:
  391


  Слушам Васиљон викат сите сме од угледни фамилии а таму Спире ,Тане ,Далип..
   
  На M-1 и bohrid им се допаѓа ова.
 4. bohrid

  bohrid

  Член од:
  25 септември 2013
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  8
  Хахха абе циркузи . ам ко собираше потписи за кандидат градоначалник ко собра 4 потписи хахахахахах ... Е до кое дереџе дојде вмро . Демир и
  Тане да ги бранат :) хахах :pos::ROFLMAO:
   
  На M-1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Емкаа

  Емкаа крофни од драго.

  Член од:
  14 мај 2008
  Мислења:
  3.352
  Допаѓања:
  4.494
  Танаско им го спопика на сите и си чутит сеа, никаде го немат....тој чоек дур не легнит в затвор не вервам во правда.
   
  На bohrid, Рудници и и macedon89 им се допаѓа ова.
 6. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.885
  Допаѓања:
  6.522
  Чек малце имат и полицајци во видеово од оније ново применине и тие протестирет:pos::pos:
   
  На ohrid66 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. acereal

  acereal

  Член од:
  5 јануари 2012
  Мислења:
  8.515
  Допаѓања:
  4.438
  Внук му од танета :D
   
  На ohrid66 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Емкаа

  Емкаа крофни од драго.

  Член од:
  14 мај 2008
  Мислења:
  3.352
  Допаѓања:
  4.494
  Биле барани пред мајки, татковци, деца....ќе заплачев. Се палеа ко горили дури апсеа луѓе по телевизии со камери, исто пред мајки, татковци, деца.
  Се потресоја шо ги викнале на ИНФОРМАТИВЕН РАЗГОВОР, малтретирање им било, па донирале тие за поплави, за земјотреси, за изнемоштени, за партијата....да изедначиш живот на болен и изнемоштен со донирање за партија, требит да си нетокму.
  Битуш ме интересират дали беше на протестов.
   
  На BilboBaggins, Avenger99, Bateman и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.885
  Допаѓања:
  6.522
  Тинунину тинунину аф аф аф!
   
  На ohrid66 и acereal им се допаѓа ова.
 10. ohrid66

  ohrid66

  Член од:
  11 октомври 2014
  Мислења:
  800
  Допаѓања:
  391
  2001 г се збираат комитите на чело Тане и Бикчето во некој ресторан сигурно во Чинар и праеле список другиот ден да се пријават во касарната ке праеле КОМИТСКА ЧЕТА и да заминат Тетово и да го освојат Калето,и се пријавиле вечерта над 400 комити и се договориле во 7,00 пред ресторан другиот ден.Другиот ден од тие 400 само двајца дошле :facepalm: и вртат по телефони кај сте шо сте ,еден викат повраќал,друг пролив ,трет хеморидите го фатиле ,четврти ногата ја шинал,.....:pos::pos::pos:
  --- Споено дупло мислење, 10 февруари 2017 ---
  Во Социјалистичка партија беа до пред 4 год, зш мајкаму е србинка и Зинго ги навлече,ама сега е КОМИТА :facepalm:
   
  Последно уредено: 10 февруари 2017
  На BilboBaggins и bohrid им се допаѓа ова.
 11. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  6.842
  Допаѓања:
  2.936
 12. Avenger99

  Avenger99

  Член од:
  9 јули 2011
  Мислења:
  3.062
  Допаѓања:
  3.454
  Сеа да потврдам, кружниот тек заедно со пешачките околу него, се најглупата работа некогаш напраена во градов!
   
 13. macedon89

  macedon89 Провокатор по вокација

  Член од:
  22 јули 2008
  Мислења:
  761
  Допаѓања:
  519
  Кружните текој ко сообраќајна инсталација се многу добра работа за многу возила кај шо немат друг сообраќај ко пешаци и точкој или но мал интензитет на сообраќај (ко кај бивша Охридија).

  Немојш ти на раскрсница ко кај банкана со премногу пешаци кои на лето ги имат во уште поголем број да клајш кружен без да ги одделиш пешаците на друго ниво (подземен или надземен пешачки премин).

  И сообраќајнава култура кај нас шо е на ниско ниво не е соодветна со кружен тек. Колку пати за малце имам избегнато да се чукнам со некој шо се мислит дека е над сите и си влегвит во кружен без да се опулит дали некој веќе имат во кружнион.
   
  Рудници и, ohrid66, Avenger99 и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Avenger99

  Avenger99

  Член од:
  9 јули 2011
  Мислења:
  3.062
  Допаѓања:
  3.454
  Апсолутно. Пешаците плус таксистине една лента кај пазарон блокирет, од другана страна автобускана станица Печиаре залепена до кружниов.. Катастрофа.
   
  На Рудници и и ohrid66 им се допаѓа ова.
 15. Рудници и

  Рудници и ООЗТ Рудници и железарница - Скопје

  Член од:
  9 декември 2009
  Мислења:
  11.020
  Допаѓања:
  15.884
  Абе битно се градит.
  И ташак извајан да клает сред кружниот требит да се радвите.Зш се градит.Убо е.
   
  На M-1, gade, bohrid и уште 2 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: