Официјални трансфери/позајмици

Igorcemk

Cogito ergo sum
Член од
17 јануари 2008
Мислења
12.183
Поени од реакции
16.359
Од денеска и официјално:

Грегор Кобел за 15м се сели од Штутгарт во Дортмунд. Трет Швајцарски голман во Борусија.


1622491630722.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom