Отворено ново модуларно училиште во општина Илинден

Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.147
Поени од реакции
3.656
И јас можам да кажам големо БРАВО. Треба уште училишта да се отворат. Нема веќе место во постоечките.
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Повеќе вакви повеќе,со едно не се прави работа.
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.567
Поени од реакции
607
Мене ми личи на некое складиште, ептен е грдо за школо (барем од надвор)
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.371
Поени од реакции
3.963
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.084
Поени од реакции
8.218
natamu moze da bide i Veles , ama neveruvam deka bile od Ilinden , do dusa moze sekoj da mu podzavidi u sekoja smisla na zborot:P
Абе каков Илинден, селата тука што се околу, доаѓаат со селските автобуси кај Алкалоид, таму чекаат автобус за ПТТ/Борис/Хемиско/Влахов.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom