Отварање на play station 5(лиценца)

Член од
3 февруари 2016
Мислења
133
Поени од реакции
38
Сакам да прашам само дали треба лиценца за отварање стриктно ps без компјутери,билијард,пикадо и сл..?
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.095
Поени од реакции
29.237
Da, mislam deka spagase pod 15evra mesecno od aparat. Ne sum siguren, treba da si proveris.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom