Останавме без вагини за нова година

Член од
14 август 2006
Мислења
40.477
Поени од реакции
69.323
Ние одамна голем сташ си напраивме дома. Така да, не ме засега многу-многу ова.
 
Член од
7 октомври 2008
Мислења
6.054
Поени од реакции
6.442
Сега добар бизнис е кој има по дома користени вагини шо не ми требат веќе да ги шитка или рента. Сега пред нова година побарувачката и онака е поголема.
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.003
На природните не можеш да им веруваш. Вака си сигурен нема каде да ти бега. Затоа не е лошо да се има ако ништо друго како резерва
А вештачката се подмачкува како природната.
Филингот кога ќе го истресеш до капка исти ли е со природната.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.191
Поени од реакции
17.714


хеаххеахххеа, види ги жити све... абе најјак пар у свет ми се овие
More mme na ovoj, so nevestava negova zaedno se porodifme, i tipof go oblekle u zeleno, i vlaga so kamera, a u soba site porodeni zeni, u fustan spavachi, i on ke ja snima negovava kaj sto doela.. ti ibam toa, ni da ne predupredat, site so cickite na megdan niti niso, edna od kraj vika, sto e fintava nov film da ne snimate a nie neznaeme??? :facepalm:
Arno im storile.
 
Член од
17 ноември 2013
Мислења
271
Поени од реакции
686
мислам дека повеќе е маркетинг.....
сега пред нова година..вакво слично се случи и пред некоја година во валијант кичево..(маркетиншки трик)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom