Оргија под маски

Колку сте за вакво нешто?

  • Да

    Гласови: 68 62,4%
  • Не

    Гласови: 41 37,6%

  • Вкупно гласачи
    109
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ќе си донесеш 3-4 машки и ако му падне на првите 2 да имаш за резерва?

Ти си крепел бе.
Маска бе Ставре , маска. 3-4 маски ке земам за коа ке те ебам :sekcza: да не ме познаеш, не за друго, за да немаш доживотна траума после тоа дека од сите форумџии баш ја сум те ебал. Грижам се за твојто ментално здравје Ставре ;)
 
D

Daedalus

Гостин
Ќе си донесеш 3-4 машки и ако му падне на првите 2 да имаш за резерва?

Ти си крепел бе.
Маска бе Ставре , маска. 3-4 маски ке земам за коа ке те ебам :sekcza: да не ме познаеш, не за друго, за да немаш доживотна траума после тоа дека од сите форумџии баш ја сум те ебал. Грижам се за твојто ментално здравје Ставре ;)
Дај бе смувајте се вие двајца. Оваа лав-хејт тензија, не можам више да ја поднесам. Ќе ви договорам рандеву ако треба, ја ќе ве частам што сакате, само да гледам! <3
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Дај бе смувајте се вие двајца. Оваа лав-хејт тензија, не можам више да ја поднесам. Ќе ви договорам рандеву ако треба, ја ќе ве частам што сакате, само да гледам! <3
Abe gledash drugar mi sudbinata veke ne vode natam cim se organizira orgija pod "маски".
Маски Ставре, маааски. Не машки. Али стварта кај Ставре е шо на ум тоа на друм. Он си сака со машки ;)
 
Член од
4 јули 2014
Мислења
285
Поени од реакции
73
Dobro aj dojdi ama kazi lozinka :)[DOUBLEPOST=1513836787][/DOUBLEPOST]
Abe gledash drugar mi sudbinata veke ne vode natam cim se organizira orgija pod "маски".
Маски Ставре, маааски. Не машки. Али стварта кај Ставре е шо на ум тоа на друм. Он си сака со машки ;)
Koj kako go razbral hahaha :)[DOUBLEPOST=1513836869][/DOUBLEPOST]Super e i ocekuvano da ima vise maski na temava, ocekuvav i da ima prepukuvanje. Verovatno treba paralelno istava tema da ja otvoram i na femina da imame odziv i od sprotivniot pol :)
 
D

dARK_ElementaL

Гостин
Јас ги сакам и обичните оргии ама овие со маски ги обожавам
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
6
Поени од реакции
2
treba da gledash eden filmso tom kruz se vika eyes wide shot tamy vo toj film go imash seto to kakvi jaki sceni ima so orgii pod maski nmash pojma gledaj go
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
treba da gledash eden filmso tom kruz se vika eyes wide shot tamy vo toj film go imash seto to kakvi jaki sceni ima so orgii pod maski nmash pojma gledaj go
kazumu be kolku dobar fylm r toa treva da gogleda a nr tuka otvoril tema na forum namesyo davgo gleda fylmot mnogu jak i jaki sceni ina so maski i orgii pouma nema
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
25
Поени од реакции
11
Aj koa ke organizirate i dogovorete se kao sho trebe kazite mi da si spremam 3-4 maski ( da ima rezerva u slucaj da mi padnat prvite 2) ;)
Ако запушиш на некого секако мора да ги извадиш, тогаш подобро без маска појди си.
 

AntiZionist

undergoing construction
Член од
31 март 2009
Мислења
305
Поени од реакции
144
Маска, не маска, човековата сексуалност е доволно злоупотребена. Не би учествувала во такво нешто чисто поради последиците на сопствената психа. Трагично е што се случува и колку поимот тантра се злоупотребува и погрешно употребува чисто за оргазам, колку повеќе толку подобро... ако оргазмот ве исполнува, by all means go for it, not judging, but i want more
 
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
Зошто зборувате за нешто што не сте пробале? Какво искуство ќе споделите? Или темата е за што фантазираме? Ова може да ви биде само фантазија на сите. И така ќе остане засекогаш за повеќето.
 
Член од
4 јули 2014
Мислења
285
Поени од реакции
73
Зошто зборувате за нешто што не сте пробале? Какво искуство ќе споделите? Или темата е за што фантазираме? Ова може да ви биде само фантазија на сите. И така ќе остане засекогаш за повеќето.
Nemozes da kazes deka site ne probale mozebi toj sto ja postavil temata probal pa saka da spodeli i razvie diskusija inicira nesto :)
 
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
Nemozes da kazes deka site ne probale mozebi toj sto ja postavil temata probal pa saka da spodeli i razvie diskusija inicira nesto :)
Па ако има искуство за споделување, зошто не го споделил до сега? Никаде не прочитав: Од искуство.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom