Орбитрек?

Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Тотално бесполезна направа и џабе потрошени пари. Го користиш месец-два и потоа, нормално, сфаќаш дека е досадно секој ден да пафташ на него додека буљаш во една точка на ѕидот и дека се помалку имаш волја да се качуваш на него и на крај почнуваш да го користиш како закачалка за јакните.
Купи си вистински точак.
 
Ф

Флеш

Гостин
Тотално бесполезна направа и џабе потрошени пари. Го користиш месец-два и потоа, нормално, сфаќаш дека е досадно секој ден да пафташ на него додека буљаш во една точка на ѕидот и дека се помалку имаш волја да се качуваш на него и на крај почнуваш да го користиш како закачалка за јакните.
Купи си вистински точак.
Извини но лошо ти е мислењето ,ти целава вина ја префрлаш на машината кажувајќи дека е лоша ..... но јас ќе кажам дека вината е кај тебе .... ти си тој што не чини,те молам не ме сфаќај дека те навредувам,но си изгубил доверба во себе,морал и си се откажал ... справата си е добра ..... ти што не си се држел до вежбањето и си се откажал, а кривиш погрешна работа избегнувајќи одговорност не ти е на место размислувањето .... ти си крив ,а справата си е ок .... :)
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Не ја окривувај машината за тоа што после си го ставила во уста :)
 
Член од
17 мај 2013
Мислења
245
Поени од реакции
250
сакам да земам Орбитрек на старо, викаат добра била ..... дебел сум ,ми треба да се зајакнам малце и намалам сало ....
Ти препорачувам да си го земеш и тоа на старо ,зашто обично се како нови а пола од цена се ,и јас го земав на старо и вежбам редовно веке две години и презадоволна сум
 
Ф

Флеш

Гостин
Ти препорачувам да си го земеш и тоа на старо ,зашто обично се како нови а пола од цена се ,и јас го земав на старо и вежбам редовно веке две години и презадоволна сум
тоа ми е планот , говедо тешко сум 105 кг .... треба да одам на работа во странство и потребно ми е за меѓувреме да вежбам дома .... надвор не можам да одам ,скапо ми е во теретана,глупо ми сам да одам без друштво .... вака барем дома пред ТВ како занимација ,пуштам филм и цепам како луд 1 час ..... :D
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.606
Поени од реакции
10.846
Те прави ко шифоњер па мораш да трошиш пари за да се вратиш во нормална дефиниција, нормално ако си го сакаш телото. Ако не, биди Американ :icon_mrgr:
 
Член од
18 октомври 2007
Мислења
31
Поени од реакции
21
Да не знае некој добар сервисер за орбитрек? До сега го носев на сервис 10 пати од таму кај што го купив и повторно се расипува на ист начин.
Аман помагајте со некој добар мајстор.
 

Rale

Crno Beli Svet
Член од
14 април 2012
Мислења
809
Поени од реакции
723
Sega poracav Orbitrek Elite 13 000,treba utre da mi stigne..samo me interesira dali e lesen da se montira.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Кај некој добар заварувач ако ти е пукнато нешто,иначе не знам добар мајстор за такви работи,освен ако нема мозок.
 
Член од
18 октомври 2007
Мислења
31
Поени од реакции
21
Кај некој добар заварувач ако ти е пукнато нешто,иначе не знам добар мајстор за такви работи,освен ако нема мозок.
Не другар. Ми се кинеше „каишот“ (8 пати) на Орбитрекот. Не сакам повторно да го носам на исто место, затоа што првиот пат кога го купив, си работеше супер година - две. Сакам да дојде мајстор дома да ми каже што навистина е работата.
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
3.469
Поени од реакции
4.622
Сакам да купам орбитрек само сакам прво да се распрашам кој е по идеален кој е по издржлив по добар, сакам да слушнам искуство... орбитрек платинум или орбитрек елит ?
--- надополнето: 28 јануари 2014 во 20:08 ---
Извини но лошо ти е мислењето ,ти целава вина ја префрлаш на машината кажувајќи дека е лоша ..... но јас ќе кажам дека вината е кај тебе .... ти си тој што не чини,те молам не ме сфаќај дека те навредувам,но си изгубил доверба во себе,морал и си се откажал ... справата си е добра ..... ти што не си се држел до вежбањето и си се откажал, а кривиш погрешна работа избегнувајќи одговорност не ти е на место размислувањето .... ти си крив ,а справата си е ок .... :)
Сакам да купам орбитрек само сакам прво да се распрашам кој е по идеален кој е по издржлив по добар, сакам да слушнам искуство... орбитрек платинум или орбитрек елит ?
 
Ф

Флеш

Гостин
Сакам да купам орбитрек само сакам прво да се распрашам кој е по идеален кој е по издржлив по добар, сакам да слушнам искуство... орбитрек платинум или орбитрек елит ?
--- надополнето: 28 јануари 2014 во 20:08 ---


Сакам да купам орбитрек само сакам прво да се распрашам кој е по идеален кој е по издржлив по добар, сакам да слушнам искуство... орбитрек платинум или орбитрек елит ?
зш мене ме цитираш ?! :cautious:
 
Ф

Флеш

Гостин
по грешка ваљда не ми е у ред нешто, или по 5 пати ми постира или нз шо... али остај тоа ајде кажи ако имаш нешто да кажеш
па бро ,не е важно кој орбитрек , било кој поефтин земи , истата функција ја имаат ... гледај да само да ти одговара на тебе лично и големина на простор дома зш може да ти зафаќа ....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom