Орален секс додека спиете? :)

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Што било прекрасно ако не се сеќавала? :) Инаку,стварно не верувам дека некој нема да осети,дека нема да ужива во тоа.Тоа е и филмот,да не ги отвараш очите,да нема бакнежи,допири,само добиваш и уживаш.
Да,преубаво е:) најчесто кој прв се разбуди,на тој начин да го буди партнерот,за добро утро де:wink:
Може него му било прекрасно. :wink: Иначе не ми се десило, али ќе бидам многу среќен коа ќе се деси. :)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Wake the Snake:) убајни ствар......ама преферирам да се разбудам со бакнеж шо знам зашто можеби прво палам цигара кога ќе се разбудам, а после пушење се пали цигара а тоа може да трае и трае:wink: затоа прво бакнежот, па цигарата, оралка и пак цигара:)
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
abe dzabe da se maci... ni ke ostam za razbuduvanje uste pomalku
 

osicka

ЅвЕрЧе
Член од
12 декември 2005
Мислења
312
Поени од реакции
4
ne mi se ima deseno ama mislam deka e mn sexy i moze da se dsi samo tesko da mi uspee zs sum golemaaaaaaaaaaa spanka i nema sansi da se razbudam pred nego
 
G

Giggles

Гостин
Јоој мајке ми . . . :) Нешто што треба да се проба во наредната прилика :vozbud: Sounds exciting :vozbud:
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
1.705
Поени од реакции
75
Мене ми се нема случено, ама ми се врти идеата подолго време во глава. Сепак не сакам директно да побарам вакво нешто , оти така би ја загубил возбудливоста и задоволството од изненадувањето.
Супер идеа, девојки практикувајте ги почесто! :back:
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
мене не ми направила така можеби не му текнала,како и да е јас би направил на партнерката ако тешко ја разбудам дека е време за станување има и друг начин
ќе ја лижам и одма ќе се разбуди:pos:
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Многу супер идеја, и за примање и за давање. :vozbud:
 

џо!

Фаличниот Ром
Член од
31 октомври 2009
Мислења
519
Поени од реакции
52
Сакам да си купам аларм кој ќе ме буди со фелацио...:vozbud::vozbud::vozbud:
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Море Натуш, перверзна една. Дилдо во газот на убавецот. Многу си скромна, бај д веј не верувам дека некој би останал мирен после пенетрација на странски објект во неговото тело :lol:
Инаку Мистичен зборуваше за орално задоволство, не бегај од темата! ;) чувај си го дилдото за себе :bal: :bal:
OMG!!!! Странски објект????:pos2::pos2::pos2::pos2:

Абе се убаво со идејава ама има еден проблем. Еве пример женската почнува да си работи додека ти спиеш, ама што правиме ако во сон не ти се дигне "кранот"??? Тогаш тешко тебе...
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Да бе и покрај тоа што ќе спие ќе дава орален и стој на раце ќе прави, него што ќе се случи ако во моментот и се сони дека јаде сочна виршла, е за тоа вреди да се дискутира.
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Да бе и покрај тоа што ќе спие ќе дава орален и стој на раце ќе прави, него што ќе се случи ако во моментот и се сони дека јаде сочна виршла, е за тоа вреди да се дискутира.
Постапката оди, ти канилингус, таа фелацио. -.-
 

Kajgana Shop

На врв Bottom