Орален секс додека спиете? :)

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Дали некој од вас го има соблечено и орално задоволено партнерот додека спие?
Дали на некого му се случило партнерот да му го направи тоа и да му каже утредента?

Некој со вакво искуство? :)
 

Bale82

Bwagojce
Член од
22 април 2005
Мислења
227
Поени од реакции
4
Ова филм ти е или гопосакуваш да ти се случи.
Ама јас мислам дека ти е голем филм
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
За некого кошаркарскиот обрачот е низок, за некого е проклето недостижно висок да му се сневиди, па му изгледа на филм кога некој ќе "закуца"!
Мала метафора :)
 

Bale82

Bwagojce
Член од
22 април 2005
Мислења
227
Поени од реакции
4
Ејјј немој аман ме погоде кај шо незнам кај помеша македонски јазик па ич не го сакам (мислев за стилските фигури ) ама како шо глеам нешто ми се исмејуваш.
Јас ќе кажам вака...
КАКО МОЖЕ НЕКОЈ НЕКОГО ДА ЗАДОВОЛУВА ДОДЕКА СПИЕ ....
ај можеби ке/ја го соблече па и коњ да е ке осети дека нечто некој си поигрува со неговото тело.
па затоа ќе кажам дека целата работа шо ја кажуваш ти е големфилм кој сакаш да ти се исполни

П.С
Е големо еб...ште си чим ми гажуваш некои финти со ОБРАЧОТ и за тоа има лек ако е премногу вискоко ИМА СКАЛА :P
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Толку ли е за тебе голем и недостижен "филмот" партнерката со која си во повеќегодишна врска, со која си навистина близок, интимен и пред се другар, да посака да ти даде таков подарок? Каде е тука филмот?

Ќе те замолам во репликите кои ќе следуваат од тебе да ме поштедиш од "богатиот и стилски" вокабулар со стари и изживеани фрази и маалски термини.
Доколку имаш да кажеш нешто конкретно и аргументирано на темава или да размениш некое искуство - бујрум.
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Јас имам многу лесен сон, што се вели мува да помини ке ја слушнам така да не му успева на партнерот такво нешто :)
А и тој исто така лесно спие :D :D :D
 
Член од
10 март 2005
Мислења
567
Поени од реакции
10
loooooooooooooooooooool
da ali ako mi dozvolit i jas so dildo da go mavam dur spijat :) lol vo shupakot ako ne nishto :) lol
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.340
Поени од реакции
7.453
Море Натуш, перверзна една. Дилдо во газот на убавецот. Многу си скромна, бај д веј не верувам дека некој би останал мирен после пенетрација на странски објект во неговото тело :lol:
Инаку Мистичен зборуваше за орално задоволство, не бегај од темата! ;) чувај си го дилдото за себе :bal: :bal:
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
A be ne e filngot da ti kaze utredenta.Ti cim nisto ne si osetil vecerta dzabe se trudela.Jas licno nemam problano, ama dobra ti e idjava...ke probam i ke ti pisam
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Филингот е да се разбудиш со таквото кај нејзе у уста. Mistique, знам за шо збориш. :wink:
 
Член од
10 март 2005
Мислења
567
Поени од реакции
10
Tonchie напиша:
Море Натуш, перверзна една. Дилдо во газот на убавецот. Многу си скромна, бај д веј не верувам дека некој би останал мирен после пенетрација на странски објект во неговото тело :lol:
Инаку Мистичен зборуваше за орално задоволство, не бегај од темата! ;) чувај си го дилдото за себе :bal: :bal:
ziti majka jas perverzna? :) vidi go topikov pa ti kazi mi koj e perverzen ahahhaha :)))))))) koj budala bi si go/ja ebel parternot uz spienje itu plus vgz? :))))))))
ahahha mwah :) i ne begam od temata tuku bash na temata stojam :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Натуш, прашањето не е АНАЛНО, туку ОРАЛНО. Гледаш дека избега од темава? :P
 
Член од
10 март 2005
Мислења
567
Поени од реакции
10
nemat vrskaaa be!
pak e gadno ahhahaha
koj manjak bi go pravel to ziti sve?
cim ne ti davat dur e svesen sho taka se nadevate ke vi daet ORALNO dur spiet?
ahahhaha
mwah devine :) fala so me upomeni :) ne begam :) beg beg begam sseaaaaaaaa :) da spijam.. pa ke pazam nekoj dan zemit da mi piknit neshto vusta.. osven ako sonvam ke ostaam :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Натуш лелееееееееее :lol: :lol: :lol:
Не да ти пикнат ... да ти ја лиже некој дури спиеш ... ем ај фајнали клиар? :lol: :lol: :lol: Ме пресмеа :wink:
 
Член од
10 март 2005
Мислења
567
Поени од реакции
10
looooooooooooooooool
good one
malce slabo kapiram fala so bese tolku strpliva HAhaha :)
a znacit lizenje a? :) Paaaa da vi kazam ZASO DA NE! :) neka lizit pa pizda mu mater :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom