Општи дискусии околу eRepublik

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
aбе немамммм друг акаунт...
-.-..
Организација. еи GIVE MY ACCAUNT BACK! или ке приавам кај админите. и ке ми го вратат.. а тебе ке те банираат преку ИП.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.246
Поени од реакции
905
aбе немамммм друг акаунт...
-.-..
Организација. еи GIVE MY ACCAUNT BACK! или ке приавам кај админите. и ке ми го вратат.. а тебе ке те банираат преку ИП.
:icon_bigg Не сум ја гогз(или како и да беше)... Зашо си му го дал акаунтот ако немаш друг ?!?! Си се заебал гадно, тоа е тоа.
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
он јавно молеше за некој да му го игра , даде ( поклони ) а сега си го бара така да . . .
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Значи ДА МИ ГО ИГРА. А не да му го ДАДАМ!

--- надополнето ---

Happy Едит..
Извини гогз :)
Влези на Dusan Trajkovski да видиме дали можеш..
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Dobro be so e poentava so E-Republic, Samo klikam Train, Work, Fight mi se Sk.r.i veke :)) ima li nesto drugo da se prai ??? ( znam deka ima ama jas neznam ) pa kazete kako:)
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
562
Поени од реакции
10
Dobro be so e poentava so E-Republic, Samo klikam Train, Work, Fight mi se Sk.r.i veke :)) ima li nesto drugo da se prai ??? ( znam deka ima ama jas neznam ) pa kazete kako:)
Има многу работи може да бидеж новинар да читаш новини да бидеш конгрсмен претседател на партија претседател на држава и такви слични глупости.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.128
Поени од реакции
1.875
Зошто неможам да се логирам?
 
Член од
24 јуни 2009
Мислења
396
Поени од реакции
23
Може некој да ми позајми 5 златце му го враќам во среда
 
С

Спенсер

Гостин
13 х Хард воркер медал.... :) :vozbud:

што бидна со играва... ништо,ни траг ни глас за еМакедонија..
 

Troj4e

Знаменосец
Член од
24 април 2009
Мислења
157
Поени од реакции
4
додека не се реше споро со името нема да ја додадат :toe:
 

Magde.

Модератор
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.685
Поени од реакции
3.870
Ќе бидете добри да ми праќате подароци да си го вратам велнесот? Пошо сум смотана и сум забораила да се лечам, не играв неколку дена и сеа не може да се дигне до нормала... :(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom