Општи дискусии околу eRepublik

Статус
Затворена за нови мислења.

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.512
Поени од реакции
904
Да не ме банираа, јас уште пред неколку дена ќе имав 30. :/
 
Член од
22 април 2010
Мислења
23
Поени од реакции
0
Во моментов имаш 27 поени за искористување.Сака некој да размениме 27 почит за 2 голд на еРепублик ?
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.006
Поени од реакции
7.608
Шитка некој ефтина к5 куќа? :icon_cool
 

nikaТa

Mr.Lover Lover
Член од
16 април 2010
Мислења
524
Поени од реакции
60
Serbia has fulfilled one national goal.

И честито на мене 13 левел :)
Некој нека ми прати гифтс ве молам да се излечам веке до 13ниво се мачам со 50 енергијаи само 2 пати можам да се борам во битки ке ви бидам благодарен па ако можам нешто да направам за вас пишете ми овде или на eRepublik ; nick Nikach Благодарам.
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
дека е најплатена Manufacturing ?
 
С

Спенсер

Гостин
Избришав неколкумина пријатели за кои мислам дека престанале со играње еРеп... доколку сум грешка,нека ме адд повторно:vozbud: барем да имаме претстава колку сме македонци... сега сме окулу 170,според мене...
 
Член од
22 април 2010
Мислења
23
Поени од реакции
0
Избришав неколкумина пријатели за кои мислам дека престанале со играње еРеп... доколку сум грешка,нека ме адд повторно:vozbud: барем да имаме претстава колку сме македонци... сега сме окулу 170,според мене...
Ихааа од 170 македонци во акцијава учествуваа само 20 алал нека ни е мада и тешко не ми се верува дека сме 170.
 

krstenik

first things first
Член од
24 август 2009
Мислења
525
Поени од реакции
21
Продава ли некој Q3 леб?!
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.906
Поени од реакции
469
Шо да праам со Treasure Map?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom