Општи дискусии за игри

Член од
14 ноември 2013
Мислења
4.162
Поени од реакции
12.204
Да препорачате неекоја игра за телефон? Да тепам време кога ми е досадно.
Солитаре, Шах, Number Match, Word Search, Судоку, Murder in the Alps, Hidden Journey, Табла.
 

Keyser

Обичен смртник
Член од
11 август 2016
Мислења
1.077
Поени од реакции
4.301
Солитаре, Шах, Number Match, Word Search, Судоку, Murder in the Alps, Hidden Journey, Табла.
Абе не класика игри. У стилот на Pubg, Mobile Legends, LoL, LDOE..
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
3.472
Поени од реакции
13.797
Досадна ми стана, ја играв до скоро. Ке ја симнам можда пак :D
Wow.
Нормално ќе ти стане досадна кога БЕЗ МЕНЕ ЈА ИГРАШ!

ми треба фајтер/марксмен, look me up :noze:
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.931
Поени од реакции
4.894
de koj a razbira mame32 neo geo a u 81C6C0D2-A131-4CF2-A1E5-5EAD8338DCFE.jpeg

nikako da mi tekne kako se vika igrata so voa plavoto covece :D
de ako znae nekoj da me uprave
 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty
Член од
14 август 2006
Мислења
39.094
Поени од реакции
65.127

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.931
Поени од реакции
4.894
мислев дека мегамен е премногу популарен да не го знае некој
(али тоа сум ја)
taman si e. abe gi znaev site, bukvalno so niv sum porasnat. ama mi se izmesaa koe covece od koa bese :ROFLMAO:
i za inat, od koga ja najdov koja e, go odbrav Bass namesto megaman :cool:

nemav igrano mame mozda 5-10 godini, slucajno najdov install file i sega nanovo.
 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty
Член од
14 август 2006
Мислења
39.094
Поени од реакции
65.127
ја на GameBoy прв пат ја играв, а после и на други конзоли
 

Kajgana Shop

На врв Bottom