Општи дискусии за ТВ серии

Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.008
Огромна препорака за Dirty Money на Нетфликс. Документарна серија за сите корпоративни измами, за Дизелгејт на VW, Фарма, Велс Фарго, перење пари преку HSBC, злато, Кушнер на Трамп.

2 сезони има, едвај чекам трета.

 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Mindhunter ја прекинав првата епизода на пола. Заспав од што беше досадна. :pos:
vrvot na dosadna seria/film e dostignat uste mnogu odamna. Rekordot go drzam jas so vrtenje okolu stol. Taka da spienjeto ne e nisto. Go ahead :D
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
vrvot na dosadna seria/film e dostignat uste mnogu odamna. Rekordot go drzam jas so vrtenje okolu stol. Taka da spienjeto ne e nisto. Go ahead :D
Кога ја гледав Suits, ми беше спуштена долу, си чачкав на нет, а во позадина слушав само звук :lolzz:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Во цело ова дремење дома, ми текна на Линда и Луис Амор Родригез. Ако некој знај кај можи да се најди цела серија Dream Team, hit me up.

Тешко на тој шо не ја знај, ако има таков. :lolzz:
 
Член од
7 октомври 2018
Мислења
196
Поени од реакции
364
Во цело ова дремење дома, ми текна на Линда и Луис Амор Родригез. Ако некој знај кај можи да се најди цела серија Dream Team, hit me up.

Тешко на тој шо не ја знај, ако има таков. :lolzz:
Ауу уште многу одамна ја имам барано, ама немаа сидери торентите.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Во цело ова дремење дома, ми текна на Линда и Луис Амор Родригез. Ако некој знај кај можи да се најди цела серија Dream Team, hit me up.

Тешко на тој шо не ја знај, ако има таков. :lolzz:
Ја барав пред 1-2 месеци, многу тешко за торент.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Ауу уште многу одамна ја имам барано, ама немаа сидери торентите.
Ја барав пред 1-2 месеци, многу тешко за торент.
Гледам дека на Јутјуб горе-долу ги има сите епизоди од трета до десетта сезона. Ама прва и втора сезона не можам да најдам.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Ја почнав American Horror Story. До сега сум до 8 епизода од 1 сезона. За сега е одлична. За понатаму ќе видиме како ќе тера. Се појавуваат интересни гости во епизодите.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Ја почнав American Horror Story. До сега сум до 8 епизода од 1 сезона. За сега е одлична. За понатаму ќе видиме како ќе тера. Се појавуваат интересни гости во епизодите.
Жал ми е, ама...
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.629
Поени од реакции
33.184

Kajgana Shop

На врв Bottom