Општи дискусии за ТВ серии

Член од
30 мај 2009
Мислења
10.143
Поени од реакции
23.248
На мтв одеше едно време. :D Али време е да се репризира како шо доликува, сите епизоди.
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.747
Поени од реакции
17.453
:icon_lol:оваа на blade runner ме потсеќа..е ова беа серии порано на телевизија а не глупостиве сеа што ги даваат..
 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353

Сите обожаватели на врвен британски хумор и Рики Џервејс, одвоите 18 минути, ова е нешто многу јако.
Во последно време го гледам бар два пати дневно.

wot, Psyside, Pluh, Io Sono Interista
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Јас симнав Friday Night Lights... ја зачекав еднаш на Сител и ми изгледаше добра семејна спортска драма. Вреди ли да се гледа? :)
 
G

grande-juve

Гостин
Ја изглеав првава епизода од Idiot Abroad и беа во Венеција и кај нас, прво со некои цигани, па влагаа во транс со дервиши и на крај летаа со балони. Можно е и во идната епизода да не има со најмалиот музеј во светот, мислев само тоа ќе биде од тука ама изгледа им се свиѓало:). А, и кажуваа Македонија, без никакви додавки(y).
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Ја изглеав првава епизода од Idiot Abroad и беа во Венеција и кај нас, прво со некои цигани, па влагаа во транс со дервиши и на крај летаа со балони. Можно е и во идната епизода да не има со најмалиот музеј во светот, мислев само тоа ќе биде од тука ама изгледа им се свиѓало:). А, и кажуваа Македонија, без никакви додавки(y).
Одлична епизода! Бајаги време се задржаа кај нас, околу 15-20 мин. Интересно беше од друга перспектива да се види земјава. Белки ќе има уште малку од тука во следната епизода.
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Одлична епизода! Бајаги време се задржаа кај нас, околу 15-20 мин. Интересно беше од друга перспектива да се види земјава. Белки ќе има уште малку од тука во следната епизода.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom