Општи вело муабети, прашања, совети

Дискусија во форумот 'Велосипедизам' започната од Anonymus1, 2 јули 2005.

 1. TOT

  TOT sorcerer

  Член од:
  2 јануари 2019
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  83
  Kaj da najdam tubular gumi po najeftina cena vo Skopje, imam edno cudo bandazi takvi pa da gi iskoristam.
   
 2. Rocker05

  Rocker05

  Член од:
  7 јуни 2013
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  67
  Дали вреди за парите? Знам дека Лазо едно време имаше рефус XC28/30/32 за слична цена, и сите што земаа беа задоволни.
  Screenshot_20190417-203116.jpg
   

Сподели преку: