Опрема за чистење на DSLR апарати.

Член од
23 февруари 2011
Мислења
671
Поени од реакции
690
Дали и каде може да се најде опрема за чистење на ДСЛР апарати во Скопје. Дали некој има искуство со опрамата са чистење од Алиекспрес и дали истата е добра?
 
На врв Bottom