Он-лине продавници за делови

  • Креатор на темата zlaki
  • Време на започнување
Z

zlaki

Гостин
Он-лине продавници за делови
темата ја отварам да може секој кој му треба било каков авто-мото дел да се информира за цените а и каде може да го најде.Сите знаеме дека во некои продавници некој ист дел некаде е поефтин а некаде поскап или по цел ден да се моткаме од продавница до продавница губејќи време па со тоа би било подобро да овде кој знае за он-лине продавници за авто делови постави нивни страници како би биле подобро информирани.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.653
Поени од реакции
34.941
Си купувал досега од странава?
Пробав да пребарам за моето возило и ми излезе цена што не ја имам сретнато никаде во продавнициве, т.е помалку од половина од тоа што го платив пролетва, а демек деловите ги земав преку пријател.
Додуша гледам сосема други марки кои не сум ги сретнал досега, али сепак многу голема разлика во ценава...
 
Z

zlaki

Гостин
Си купувал досега од странава?
Пробав да пребарам за моето возило и ми излезе цена што не ја имам сретнато никаде во продавнициве, т.е помалку од половина од тоа што го платив пролетва, а демек деловите ги земав преку пријател.
Додуша гледам сосема други марки кои не сум ги сретнал досега, али сепак многу голема разлика во ценава...
се уште не сум купил од кај нив иако имаат понуда за делови кои за ист дел ти понудуваат неколку цени од различни производители.Нивната база на податоци се полни и затоа неможеш да најдеш инфо за делови за возило што пребаруваш,релативно се нови на пазарот и им треба време да ја наполнат истата,но можеш да им пишеш на нивната страница и тие ќе ти одговорат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom