Онлајн игри на македонски сајт

Член од
16 мај 2016
Мислења
23
Поени од реакции
0
Здраво, сакам на македонски сајт да направам категорија со онлајн емулатор со игри преземени од Нинтендо ,а мислам дека тоа не е дозволено од нинтендо :) дали би можело да имам некаков проблем ?
 
Член од
11 декември 2008
Мислења
395
Поени од реакции
207
Здраво, сакам на македонски сајт да направам категорија со онлајн емулатор со игри преземени од Нинтендо ,а мислам дека тоа не е дозволено од нинтендо :) дали би можело да имам некаков проблем ?
тие законе на нинтендо не важат у Македонија брат слободно ставај што имаш пс.ак га имаш супер марио давај линк :vozbud::vozbud::vozbud::bravobe:
 
Член од
16 мај 2016
Мислења
23
Поени од реакции
0
тие законе на нинтендо не важат у Македонија брат слободно ставај што имаш пс.ак га имаш супер марио давај линк :vozbud::vozbud::vozbud::bravobe:[/quote]
Сигурен ли си ??? Пошто сајтов ми е на име на фирма и ми фуфка има ли на некој мк сајт некоја од овие игри ? некој друг да сподели искуство ?
 
Последно уредено:

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
тие законе на нинтендо не важат у Македонија брат слободно ставај што имаш пс.ак га имаш супер марио давај линк :vozbud::vozbud::vozbud::bravobe:
Сигурен ли си ??? Пошто сајтов ми е на име на фирма и ми фуфка има ли на некој мк сајт некоја од овие игри ? некој друг да сподели искуство ?[/quote]
Не сум сигурен за тоа колку ги прегледуват сајтовите али не би требало да имаш проблем. Јас имам сајтови со флеш игри, не сум јас автор ниту пак нивни сопственик и не се замарам за тие работи али страна со фирма незнам ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom