Омилено oружје во CS

i5.

Форум Џедај
Член од
12 април 2010
Мислења
201
Поени од реакции
90

Nymphadora

Емоцинално незрело џубре
Член од
2 февруари 2009
Мислења
987
Поени од реакции
1.671
<3 DgL <3 i heklerce :)
 
На врв Bottom