Омилени песни за 2023

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.821
Кратко и јасно без некое филозофирање. Тука ги постираме омилените песни за 2023 година кои ни ги фатило окото. Во минатото ко шо ме држи памет сме немале ваква тема, па мислам дека доколку се развие темава, кога ќе листате во 2027-ма (здравје) ќе имате директна прегледност што понудила 2023-та година. Па така во иднина и за другите години кои следуваат да си исчекаме.

Eдно правило само. Еден пост, една песна.

Еве ќе почнам јас со една од пред некој ден.

 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.443
Поени од реакции
23.053
На Дора веќе најдов 3 добри песни за оваа година.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.047
Поени од реакции
34.719

За една недела - 30+ преслушувања, до сега!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom