Омилена Мапа

Која мапа ви се допаѓа најмногу?


  • Вкупно гласачи
    422

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
672
Sto ste se zapnala na botskite mapi zatoa serverite se polni so botovi zosto se igraat dus2 , inf i use 2-3 !

Mene omilena mi e fact !
 
H

-HRO

Гостин
de_tuscan, de_clan1_mill,de_cpl_strike,de_cpl_fire најдобри според мене!
Штета што на нашиве сервери овие мапи се реткост (тоа е врз база на глупите деца коишто викаат дека мапата не е добра и веднаш го напуштаат серверот)!
 
Член од
5 декември 2009
Мислења
439
Поени од реакции
65
aim_map дефинитивно ми е омилена, со другари на наш сервер само на ова играме !
 

i5.

Форум Џедај
Член од
12 април 2010
Мислења
201
Поени од реакции
90
de_nuke spored mene poz :)
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.387
Поени од реакции
2.396
во последно време ако сме помалце луѓе омилен ми е fy_snow,aim_map,aim_headshot , а ако сме повеќе даст2 , астек и инферно
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
386
de_dust2
незнам баш зашто,можеби дека највеке ја пуштаат
 

NovaLine

Not an idiot.
Член од
5 јануари 2011
Мислења
228
Поени од реакции
112
de_dust2 дефинитивно ми е најомилена...
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Онаа на која може да се изведе добар напад и да целосно добра одбрана ;)
 
На врв Bottom