Омилена Мапа

Која мапа ви се допаѓа најмногу?


  • Вкупно гласачи
    422

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.524
Поени од реакции
3.802
DE_WESTWOOD DE_DUST_CRY I DE_INFERNO!
 
Член од
12 декември 2009
Мислења
137
Поени од реакции
31
de_train... Одење кај кантерите и праење масакри :smir:
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Од наведенит ми е Даст 2 иначе омилени ми се Cs_italy_tactik и De_Knas_sandland Бомба мапи!
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
11.472
Поени од реакции
7.765
DE_AZTEC гледам во анкетата малку има гласано за неа,а супер стаза е :toe:
 
На врв Bottom