Околу Кајгана Турнири

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ова катче го создадовме за слободно да се договарате за секакви online турнири, купови, лиги - од било која игра.
Затоа би ве замолил сите отсега да ги отварате во овој посебен подфорум вашите теми.

Правилата се исти како и во игри, се знае што е дозволено и не на темите.
Се надевам дека со овој потег ви ги направивме попрегледни сите овие турнири.
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Паметна идеја. Ако може и еден предлог од мене.
Доколку некој се откаже од турнирот поради необјективни причини (фала богу ако му рикнал компјутерот или нема нет не е крив човекот) да биде баниран од подфорумот турнири. Така секој ќе размисли пред да се откаже, ако сака пак да игра на некој турнир.
 

Gunner_L

Lord , Lord Bendtner
Член од
7 април 2009
Мислења
922
Поени од реакции
500
Паметна идеја. Ако може и еден предлог од мене.
Доколку некој се откаже од турнирот поради необјективни причини (фала богу ако му рикнал компјутерот или нема нет не е крив човекот) да биде баниран од подфорумот турнири. Така секој ќе размисли пред да се откаже, ако сака пак да игра на некој турнир.
и јас сум за ова!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Најверојатно и тоа ќе се имплентира.
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
Паметна идеја. Ако може и еден предлог од мене.
Доколку некој се откаже од турнирот поради необјективни причини (фала богу ако му рикнал компјутерот или нема нет не е крив човекот) да биде баниран од подфорумот турнири. Така секој ќе размисли пред да се откаже, ако сака пак да игра на некој турнир.
Одличен предлог.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.830
Поени од реакции
1.315
Ова катче го создадовме за слободно да се договарате за секакви online турнири, купови, лиги - од било која игра.
Затоа би ве замолил сите отсега да ги отварате во овој посебен подфорум вашите теми.

Правилата се исти како и во игри, се знае што е дозволено и не на темите.
Се надевам дека со овој потег ви ги направивме попрегледни сите овие турнири.
Супер:) ако може да се одклучи темата Фифа 09 пријателски натпревари..
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
Ако може клуч на темиве за Нба 07 лига,Нба 07 2 сезона,нема 1 заентересираност:smir:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
За PES 6 има доволно турнири/лиги, не отварајте нови во брзо време.
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
КУП НА КОНФЕДЕРАЦИИ (ПЕС 6)-2сезона и NBA 07 пријателски нека идат во канта или под клуч:smir:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Пишувајте овде кои теми/турнири ви завршиле за да ги заклучувам (секако после фалењето), бидејќи испоотворивте толку многу што секаква прегледност губиме ние модераторите.
Затоа за да не затворам и забранувам теми/турнири ради прегледност, би ве замолил овде да пишувате кои се за затворање.
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
Турнир ПЕС 6 во двојки!

eve ovaa moze pod klu4,bidejki e zavrseno finaleto.

Ps.ima otvorena 2 sezona:vozbud:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.979
Поени од реакции
38.511
Член од
16 септември 2009
Мислења
34
Поени од реакции
23
ај организирајте уште некој турнир а не само Светското зш ептен ми се игра одамна немам играно:uvo:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
имам една добра идеа
Да напраемо лига ама да има прва лига(10 натпреварувачи) и втора(10 натпреварувачи) кој ќе игра прва лига кој втора да се одреди со бараш натпревар .По доигруење на лигата првите 3 од втора лига ида у прва а последните 3 од прва лига да ида у втора.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom