Од кој мобилен телефон до сега сте биле најзадоволни?

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
јас до сега од сите што сум ги користел најзадоволен бев од Нокиа 3200, бев мегу првите што имаа телфон со камера а тој телефон беше прототип оти имаше и активен инфраред, радио, вга камера итн..
Али најзадоволен бев оти ептен беше лесен за работа, и покрај тоа што го гњавев како ниеден друг мобилен батеријата му траеше минимум по 4-5 дена.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Ух, тешко прашање...
Мометално тоа што го имам. NOKIA 6280. Ама имам обичај брзо да ги менувам мобилните. Овој мобилен ми е најсовршениот што сум го имал до сеа, па затоа можеби така мислам!
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
Samsung D500.
Pagjal po ulica po doma, plivashe vo Ohridsko ezero pola saat, plivashe vo pivo i seuste raboti kako nov samo prasinata smeta za pritiskanje na kopcinjata ali niso seriozno ne e. 2 godini go imam i nema poseriozna mana sea za sea
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Самсунг Д500 толку издржлив? ти имаш неверојатна срека...
 
Член од
26 февруари 2007
Мислења
366
Поени од реакции
10
Od Nokia N70.I toj preizdrzliv telefon.100 pati mavnat od zemja bese pagan se i sesto i si rabotese perfektno nisto ne mu bese osven maskata so bese ispogrebana ali po tolku mavanje neznam kako cela bese.A i voglavno od drugata super kamera ima i se.Stvarno od voj telefon prezadovolen bev
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
samsung x 460 верно ме служеше 3 години до завчера поточно

 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
а што се случило завчера ти го изневери или он тебе?
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Necrophilia напиша:
а што се случило завчера ти го изневери или он тебе?
Лапна вода,ми падна ептем незгодно на пола екранот....лошото по него сега зедов некој алкател на преклоп појма немам што модел е ама убав е на изглед
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Nokia 6630 i site nokii vecno traat a ne drugive marki im se rasipuva dzojstikot i zatoa nema nikad vo zivot da kupam Sony ericson toa dzojstikot se rasipuva ko da e mobilen od prva generacija a ne kako denesnive.Nokia rules.
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
да, 6630 рулз, скоро никад не се расипуваат. На сервис најчесто ми доагаат или скроз расипани - смачкани или пак само микрофонче/звучниче...
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180


Мојот претходен телефон! Многу го сакам! Најдобар USER-Friendly телефон!
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
ајде,ајде... и од алкател задоволни??
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Премногу! Верувај не верувај!
Телефонот не знаеш што има поминато....
Камен е!
Сега е ок, само го користи татко ми

А јас пак на Алкател S853 :)
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Necrophilia напиша:
јас до сега од сите што сум ги користел најзадоволен бев од Нокиа 3200, бев мегу првите што имаа телфон со камера а тој телефон беше прототип оти имаше и активен инфраред, радио, вга камера итн..
Али најзадоволен бев оти ептен беше лесен за работа, и покрај тоа што го гњавев како ниеден друг мобилен батеријата му траеше минимум по 4-5 дена.
И јас од овој сум најзадоволен, само мислам дека нема ВГА камера 322x288 му беше резолуцијата или CIF мислам дека се викаше.
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
nokia 8850 ,a sega ke vidam kako ke se pokaze se k750i
 

Kajgana Shop

На врв Bottom