Од кои причини, на мажите им е страв да им пријдат на некои девојки?

  • Креатор на темата Gosh
  • Време на започнување
S

staycalm

Гостин
Puuu oti go razocara momcheto? C c c :facepalm:
Ронам солзи за него......... Симпатија ми е веќе 2 ДЕНА И ТАМАН СОБРАФ ХРАБРОСТ МЕ ОТКАЧИ
Не плачи, не е тоа уклесано у камен. Шо знае он утре коа ќе се разбуди што ќе му текне.
и тоа шо викаш, he'll turn gay for me
 
Член од
21 февруари 2012
Мислења
1.641
Поени од реакции
864
Последната корпа беше со образложение дека сум бил несериозен и дека сме се разликувале карактерно. Ај за карактерните разлики, ок, прифаќам, ама дека сум несериозен, мајкооо мила, сериозен сум како некролог. Френд зона веројатно.
Предпоследната корпа беше дека сум другарче. Френд зона било веќе.
Пред-предпоследната корпа имаше за образложение дека немало да бидне работа, само ќе сме си го растуреле пријателството. Такоѓе френд зона.
Сепак, на сите три им кажав и им кажувам дека сакам да ги ебам, па ако им се присака, нели...
Ова последново ти е прав потег, озбилно. :)[DOUBLEPOST=1469734820][/DOUBLEPOST]
Ти си момак за сваке потребе :icon_lol:, знаеш кога ќе ти се јават да ги ебиш? Никогаш.

За Танго се потребни двајца а мажот секогаш води, така да секс кога сака тој, а ако чека жена да го води тангото тоа нема да се случи.
Се јавуваат, се јавуваат. ;)
 
Последно уредено:

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
кога ке научат дека принцот на белиот коњ не вози ферари нема банкарска сметка не иде на одмор по пет пут и не јаде по ресторани секој ден.И кога ке разберат дека није злато све што сија Ким Париз Џенифер и остала курветана и олош што се распостранети како вирус по интернет т.е има нешто и што се вика лептири у стомак нервоза среќа радост смеа исполнетост блага љубомора седмо небо=љубов
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Неам храброст, едноставно. Колку пати и да сум имал шанса, не сум можел. Се срамам од самиот себе си, дека едноставно ќе си добијам корпа. Simple as that, im worst being on this planet.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.051
Поени од реакции
6.657
Неам храброст, едноставно. Колку пати и да сум имал шанса, не сум можел. Се срамам од самиот себе си, дека едноставно ќе си добијам корпа. Simple as that, im worst being on this planet.
после 5-6 корпи ќе отрпниш и продолжуваш понатаму................
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Неам храброст, едноставно. Колку пати и да сум имал шанса, не сум можел. Се срамам од самиот себе си, дека едноставно ќе си добијам корпа. Simple as that, im worst being on this planet.
I ja beshe kao tebe istijo. Ama posle toa slucajno mi padna kapka crveno vino u ustata :pijanco: i setiki podrugo e posle ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom