Од изборот на Miss Macedonia, во Детроит - САД

Дискусија во форумот 'Македонска дијаспора' започната од Стрелец, 1 февруари 2005.

 1. Стрелец

  Стрелец El Mariachi

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  915
  Допаѓања:
  10
  Победник:
  Тетовчанката KRISTEN ANNA NAUMOVSKA

  Ептен тетовско имево!:)))

  Еве неколку фотографии:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Мистичен

  Мистичен Човек

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  14.054
  Допаѓања:
  875
  Verzija vo kostimi za kapenje? :lol:
   
 3. VeGaS

  VeGaS

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  1.212
  Допаѓања:
  5
  ladno e vo Detroit sea :D
   
 4. Стрелец

  Стрелец El Mariachi

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  915
  Допаѓања:
  10
  И мене ми е мака што ги нема во такво издание!:(
   
 5. Thief

  Thief

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  3
  Христина од баба Ана, од тетовското село... хммм... Беловиште или Вратница :) Од таму најчесто одат во тој дел :)
   
 6. HuLiGaN

  HuLiGaN

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  0
  Strelec nemas sliki od delot so bikini ?!?:D :P
   
 7. Стрелец

  Стрелец El Mariachi

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  915
  Допаѓања:
  10
 8. n00b

  n00b

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  669
  Допаѓања:
  8
  Ештета што нема бикини верзија, уавината е да се види девојката во бикини вака и јас ке облечам фустан и ке бидам убав.
   
 9. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.471
  Допаѓања:
  25.839
  Стрелчо, не се отвараат сликите! Ќе пукнам од мака да го видам чупето! :?
   
 10. Стрелец

  Стрелец El Mariachi

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  915
  Допаѓања:
  10
 11. _ZlObNiCa

  _ZlObNiCa

  Член од:
  26 април 2005
  Мислења:
  1.790
  Допаѓања:
  40
  iako sum zensko, ama devojkite se stvarno mnogu extra :lol:
   
 12. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.471
  Допаѓања:
  25.839
  Оу јеа! Стрелец, на кој форум идат овие? Зошто не си ги викнал уште на Кајгана? :lol:
   
 13. Стрелец

  Стрелец El Mariachi

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  915
  Допаѓања:
  10
  Им платив убрзан курс за македонски јазик. Ветија дека кога ќе го научат, веднаш ќе се зачленат овде...
  Како и да е, ќе ги пуштам една по една кај тебе на тест!:)
   
 14. MaRiNa`Oh

  MaRiNa`Oh стара школа

  Член од:
  26 март 2005
  Мислења:
  3.554
  Допаѓања:
  29
  поздрави ги од мене :P се знам со појќето од нив, од по натпревариве шо одам, знајш... :lol: :lol: :lol: 8)
   
 15. humanoid

  humanoid

  Член од:
  23 февруари 2005
  Мислења:
  2.681
  Допаѓања:
  42
  Ти пушти ги, па ако треба и ние ќе се научиме по некој јазик плус :D
   

Сподели преку: