Од збор - реченица

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
21.233
Поени од реакции
13.964
,,,,од џуџето арогантно куртули,,,
,,,ТЕРАСА,,,
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.189
Поени од реакции
4.883
тууу исти градоначалник, алудираш напразно :pos:
плазма
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
21.233
Поени од реакции
13.964
,,,rasposlana od mnogu adeti nikogash taa itra kuchka avkashe,,,
,,,LAZhGA,,,
 
На врв Bottom