Од денес НОВА ЗОРА во егејскиот дел на Македонија

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.108
Тукушто ме потсети еден член од форумов
Фала друже(ќе се препознаеш-гарант)(y)

Еве ја прославата од 4-годишното постоење на Нова зора- ЧЕСТИТКИ МАКЕДОНЦИ !!!!!
за следната ОРГАНИЗИРАЈТЕ СЕ- појдете и дајте им поддршка
ГОРЕ ГЛАВАТА
Македонски песни ечат низ ВОДЕН (y)(y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom