Одмор во Мексико

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
7.067
Поени од реакции
16.346
Последен пат ваква полиција имам видено во воено подрачје а не во туристичко место. Ама добро битно сигурно е за патување.
 

segafredo

The Grey Cardinal
Член од
21 ноември 2022
Мислења
296
Поени од реакции
554
Последен пат ваква полиција имам видено во воено подрачје а не во туристичко место. Ама добро битно сигурно е за патување.
Човече, все пак си слушал за наркокартелите...мора да има, барем да ги смири туристите
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
7.067
Поени од реакции
16.346
Човече, все пак си слушал за наркокартелите...мора да има, барем да ги смири туристите
Ти има логика се ова, ама нема логика некој да те убдеува дека сигурно е некое место а околу тебе цела армија и полиција на полна готовност чекаат знак.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom