Овоа ти е боже сачуј!!!

  • Креатор на темата Zona Pelucida
  • Време на започнување

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
КОМЕДИИИ:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:ЛОЛ абе овие вистина се или вицови и киксови цццццццццц:kesa:
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
- Se samozadovoluvav so Barbika, posle sto na Barbi i ispadna glavata i ostana "vnatre". Sto da pravam? Ve molam ne prakajte me na ginekolog.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Хех, јесте да има многу глуп народ, ама до толку бре? Измислени се овие...
 
Член од
29 јуни 2008
Мислења
460
Поени од реакции
27
Половина од тие ги имам прочитано на failblog од ко некој ги поставил yahoo answers
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica][FONT=Verdana, Arial, Helvetica]
- Zdravo. Imam 11 godini. Vo tretiot mesec od ovaa godina primetiv koga ja staviv rakata na stomakot, osetiv nekoe tropanje okolu papokot. Pomisliv deka mozebi sum trudna. Mnogu se plasam od bremenost. Do sega ne sum imala decko, a ne pak da imam spieno so nim, no mislam da sum trudna bidejki tropanjeto go osekam okolu papokot. Dali e mozno da sum trudna, ako se samozadovoluvam ili toa voopsto nema vrska so bremenosta.



[/FONT]
[/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica][FONT=Verdana, Arial, Helvetica]- Imam 13 godini i odneodamna spiev so rodnina vo ista soba (na odvoeni kreveti). Mozam li da zatrudnam?[/FONT][/FONT]


^Овие двете се...:pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
4
Поени од реакции
10
Се знае кој е најстопан овде, ве молам: - Imam 13 godini i ke stanam tatko. Odsekogas sum bil poiskusen od svoite vrsnici.


КАКОВ ГАД!!!!!!!!!!!!
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
ај да не пукнеш...ме изнасмеа...вака не сум се смеел којзнае од кога...одма ctrl+P i отцепување од смеење цело друштво вечер...
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.172
Поени од реакции
4.132
Че
- Ve molam pomognete mi, non stop na mojot penis ispod glavata imam nesto belo?
* Odgovor: Izmij go


- Primetiv na reklamite za vloski, sekogas ima nekoja plava tecnost, a mene mi e crvana... Dali sum normalna?
Она првото во оригинал е.
Ве молам помогнете ми.Постојано под главата од пенисот имам нешто бело.Шифра:Сокол.
*Одговор:Соколе измиј го!!!
:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom