Обрачи за баскет?

Член од
28 март 2014
Мислења
31
Поени од реакции
1
Каде може да се купи обрач за баскет? По можност во Битола или Прилеп? :)
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.265
Поени од реакции
3.619
Aко си од прилеп тркни до „орка“, порано имаше, може уште продаваат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom