Обожавам кога...

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Natural-girl, 25 октомври 2007.

 1. Natural-girl

  Natural-girl Morphine

  Член од:
  16 октомври 2007
  Мислења:
  3.206
  Допаѓања:
  4.182
  Е сеа, сакам да се опуштите и да се замислите кои се оние мали, ситни а битни ствари за вас, кои ве распожуваат. Почнуваме со зборовите: Обожавам кога / Го обожавам моментот кога...
   
 2. Black_Snake_IKE

  Black_Snake_IKE AsDf

  Член од:
  27 јуни 2007
  Мислења:
  1.483
  Допаѓања:
  2
  Обожавам кога секое убиство на ЦС ми е хедшот :pos2:
   
 3. Natural-girl

  Natural-girl Morphine

  Член од:
  16 октомври 2007
  Мислења:
  3.206
  Допаѓања:
  4.182
  Eве ја кршам мраз...

  Обожавам кога сама дома, пуштам музика до даска, се глупирам и баш ми е гајле...:vozbud:
  Обожавам кога ќе завршам со учење на некој предмет, или кога ќе завршам со праење на некој тест...уф, отарасување...:salut:
  Обожавам кога комшиката одозгора го слуша Роби Вилијамс, пошто така и јас го слушам (воопшто жената си има супер вкус)...
  Обожавам кога нешто ме смее толку што не можам да прекинам да се смеам.
  Обожавам кога луѓето се смеат искрено и се среќни.
  Обожавам кога ја слушам Ayo technology, Rising high и некои сл.нови хитчиња на City...
  Обожавам кога сестра ми ме вика дада, а не по име.
  Обожавам кога на брат ми му делам љубовни совети од женска перспектива...:wink:
  Обожавам кога пијам Нескафе:pipi:
  Обожавам кога у лифт ќе ги видам новите комшии од 11-ти(иако уше ги неам запознаено:toe:)
  И така даље, и така даље, вие сте на ред...:helou:
   
  На Љубовен Каскадер и smihajlo им се допаѓа ова.
 4. Маца_мк

  Маца_мк ♫♥good girl gone bad♥♫

  Член од:
  13 февруари 2007
  Мислења:
  6.421
  Допаѓања:
  464
  Обожавам да слушам музика..
  Ги обожавам моментите поминати во смеа со моите другарки..
  Ги обожавам моментите кога се посветувам само на себе..
  Обожавам кога сум сама дома,пуштам гласна музика и играм пред огледало..
  Обожавам да идам во шопинг..
  Обожавам на скали да ги сретнам новите комшии(студенти бај д веј:))мх мх мх..:)
  Обожавам да се смеам..
  Обожавам да идам во дискотеки и да играм додека не папсам од умор..

  тоа сеа за сеа
   
 5. Ајверсон

  Ајверсон Confessions*

  Член од:
  4 август 2007
  Мислења:
  3.116
  Допаѓања:
  5
  Обожавам да слушам музика...
  а и обожавам кога продавачката у школската сендвичара секогаш ме услужува преку ред.. :pos:
   
 6. Yugo

  Yugo Law rules

  Член од:
  12 декември 2005
  Мислења:
  8.251
  Допаѓања:
  28
  Обожавам кога сум во друштво на позитивни луѓе
  Обожавам кога излагам со друштво накое им значам нешто...
  Обожавам кога ќе станам сабајле.. и знам дека некој мисли на мене....
   
 7. Crazy in Love

  Crazy in Love Here's looking at you kid.

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  23.813
  Допаѓања:
  25.370
  Обожавам кога врне.:pipi:
  Обожавам кога сум на кафе и се смеам со драги личности.
  Обожавам кога низ дома си пеам на караоке програмчето.
  Обожавам кога пуштам музика и играм.
  Обожавам кога надвор има некој посебен мирис на воздухот,кој не се опишува.
  Обожавам кога некој ќе ми каже некоја добра вест.
  Обожавам кога ќе се разбудам и ќе бидам сонце надвор и одма правец на кафе.
  Обожавам кога играм табла.
  Обожавам кога има ветер кој ми ја бушави и дува косата.

  И има многу други работи кои ги обожавам,но подоцна ќе ги напишам.
   
 8. Ред Девил

  Ред Девил

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  12.407
  Допаѓања:
  542
  Кога Манчестер Јунајтед победува!
   
 9. drag43_sexy

  drag43_sexy вауууУ!

  Член од:
  3 октомври 2007
  Мислења:
  1.349
  Допаѓања:
  2
  Koga pleskam u fifa
   
 10. adware!

  adware!

  Член од:
  6 септември 2007
  Мислења:
  2.256
  Допаѓања:
  113
  Обожавам кога е викенд!
   
 11. marija aleksova

  marija aleksova

  Член од:
  5 февруари 2007
  Мислења:
  4.059
  Допаѓања:
  2
  Го обожавам моментот кога си го гушкам синчето , си пееме песнички се дружиме , го обожавам секој момент поминат со него и со маж ми
   
 12. Yugo

  Yugo Law rules

  Член од:
  12 декември 2005
  Мислења:
  8.251
  Допаѓања:
  28
  Обожавам кога сум до дадичките.
  Обожавам кога запознавам нови ведри личности.
  Обожавам кога сум на плажа со вино и чисто небо и мирно време.
  То обожавам моментот кога сум екстра расположен и не се секирам што ќе биде после тоа.
   
 13. TheBossesSis

  TheBossesSis ~ една жеМска со чаша ~

  Член од:
  1 октомври 2007
  Мислења:
  656
  Допаѓања:
  16
  Обожавам коа се зезаме онака со другарките
  Обожавам коа се туширам и не мислам на ништо
  Обожавам коа сите дома ке јадеме и се пукаме од смеење пошо кажуваме свашта
  Го обожавам моментот коа конечно ке повратам после енормното количество на алкохол шо сум го внела у мене
  Обожавам коа сум сама дома и праам мини концерти
  Го обожавам мирисот на свежо сварено кафе
  Обожавам коа ке ми биде ладно и ке си се пикнам под некое дебело мекано кебенце и ке си се стоплам
  Обожавам коа ни се допираат усните само онака ,нежно
  Обожавам лето
  Обожавам да се смеам
  ... и така натака сеа да не претерам =)
   
 14. Lady

  Lady

  Член од:
  23 март 2007
  Мислења:
  2.371
  Допаѓања:
  60
  Обожавам кога:
  ...бројам пари:)
  ...наидам на сродна душа
  ...се однесувам и пцујам како машко
  ...ја добивам мојата правда
  ...се капам
  ...спијам
  ...јадам pizza
  ...гледам Очајни домаќинки:)
   
 15. Drama Queen

  Drama Queen Sky Catcher

  Член од:
  2 септември 2007
  Мислења:
  1.739
  Допаѓања:
  64
  Obozavam koga sedam pred kompjuter i se dopisuvam so nego...
  Obozavam koga pustam muzika do daska i go zemam mikrofonot na brat mi...posle sledi emislija vo zivo:vozbud:
  Obozavam koga ke dobijam dobra ocenka vo skolo...
  Obozavam koga imam pari..
  Obozavam koga sedam so drugarka mi i vrtam dobar muabet uz kafence....
  Obozavam koga brat mi ne e doma.....
  Obozavam koga igram vo nekoja diskoteka so drustvoto...
  Obozavam koga sum vljubena....
  Obozavam koga ke me gusne i baci sakanata licnost
  I obozavam koga toj sto sakam ke mi kaze da me saka....:pipi:
   

Сподели преку: