Обложување на нет

Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Преку девизна вадел некој од скрил? Последен пат мене ми ги заглавија па после два месеци одвај си ги вратив.

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Разгварав со народна банка и ми ги вратија назад на скрил.Ми барааше потекло како се заработени 1000 глупости ...
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
Тие што имаат сметка на јони, можете да влезите? Од пред пола саат е како на сликата, досеа беше во ред.
Screenshot_20211021-181755_Chrome.jpg
 
Член од
10 февруари 2011
Мислења
894
Поени од реакции
398
Имам проблем со исплатата од бет365 , напраив withdraw на 360 еу а банката ми е централна кооперативна. Од таму ме информираат дека до нив се стасани парите но неможе да се исплатат и пратени се назад на бет365 акаунтот. Withdraw е направен на 13 ти месецов а до сега нема ни трага ни глас од парите односно ги нема ни на сметка ни на акаунтот. Некој да имал сличен проблем ваков?
 
Член од
20 октомври 2021
Мислења
5
Поени од реакции
6
Nemozi pojke i od na skrill da se prakjaat direktno pari na kartica ili ja sum nesto greska? Not supported country mi pisuva za Makedonija. Mozev da vadam na kartica pred toa. Mama eba koronava.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Nemozi pojke i od na skrill da se prakjaat direktno pari na kartica ili ja sum nesto greska? Not supported country mi pisuva za Makedonija. Mozev da vadam na kartica pred toa. Mama eba koronava.
Od 1 septemvri ne moze, diskutirano e vekje nekolku straninnanazad procitaj..
 
Член од
28 октомври 2021
Мислења
17
Поени од реакции
8
Imam prasanje za 2Win.mk Dali e bezbedno za igranje online kaj nas tuka vo Makedonija,posto kako sto jas razbrav od pred nekoja godina bilo zabraneto igranje online kaj nas??
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Imam prasanje za 2Win.mk Dali e bezbedno za igranje online kaj nas tuka vo Makedonija,posto kako sto jas razbrav od pred nekoja godina bilo zabraneto igranje online kaj nas??
Многу работи се забранети па се прает. 2 вин ти е легално све ак те интересират то и ти е монопол во Македонија
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Znaci bezbedno e igranje tamu,nema problemi so uplata/isplata na sredstva.
Nema problemi ali gjavol i pol ti e. ZOSTO? Zosto sekoja dobivka neli ti zima 15% danok i plus 2% ti zema bankata pri ispalta, a isto i nekoja si provizija ti zema za depozit.. Edino ti se isplati ako igras kazino i live kazino, nemas tamu danok osven ako dobies jackpot imas 15% odanocuvanje..
 
Член од
28 октомври 2021
Мислења
17
Поени од реакции
8
Nema problemi ali gjavol i pol ti e. ZOSTO? Zosto sekoja dobivka neli ti zima 15% danok i plus 2% ti zema bankata pri ispalta, a isto i nekoja si provizija ti zema za depozit.. Edino ti se isplati ako igras kazino i live kazino, nemas tamu danok osven ako dobies jackpot imas 15% odanocuvanje..
Samo za online kladenje mi e,mozebi povekje se razbiras da mi preporucis druga?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom