Обложување на нет

newcastle

Shearer
Член од
23 декември 2014
Мислења
271
Поени од реакции
104
Edno info...napraviv isplata na pogresna smetka na 2win...stara sto ne ja koristam....Dali znae nekoj da se javam Dali moze da koregiraat da ja vratat isplatata
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Дали му се десило на некој од 2вин да му ги снема парите ?!
Треба на акаунт да имам 7000 денари, а мене моментално ми пишува 0. Еве ги последните облози.. Screenshot_20200710-185953_Chrome.jpg
 
Член од
10 јули 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.046
Поени од реакции
6.655
од утрината имаат проблем и не го решија цел божји ден :tapp:
Автоматски споено мислење:

Дали му се десило на некој од 2вин да му ги снема парите ?!
Треба на акаунт да имам 7000 денари, а мене моментално ми пишува 0. Еве ги последните облози..Прегледај го приврзокот 258514
како успеа да се логираш воопшто
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
од утрината имаат проблем и не го решија цел божји ден :tapp:
Автоматски споено мислење:


како успеа да се логираш воопшто
Nemav problem so logiranje, imav nekolku uplati denes bez nikakov problem, se do ova shto mi se desi. Sakav da uplatam tiket, 3 pati mi izvadi greshka i koga se vrativ na pochetna strana gledam 0 denari, a trebashe okolu 7 iljadi da imam..
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Толку од bet365?
На лаптоп од Телеком не ми го отвара сајтот,од мобилен го отвара ама само in-play,и неможеш ништо да стиснеш нити да се логираш.
Пробав со српско ВПН ко од топ го пушти и на лаптоп и на мобилен си функционира топ.
Блокиран е ? Некој од Телеком да пушти инфо?
 
Член од
18 јуни 2017
Мислења
387
Поени од реакции
265
Толку од bet365?
На лаптоп од Телеком не ми го отвара сајтот,од мобилен го отвара ама само in-play,и неможеш ништо да стиснеш нити да се логираш.
Пробав со српско ВПН ко од топ го пушти и на лаптоп и на мобилен си функционира топ.
Блокиран е ? Некој од Телеком да пушти инфо?
Kaj mene edno vreme bea blokirana ama sega gledam odblokirani se ama ne sum od telekom
Автоматски споено мислење:

baska jas zemam nekogas internet od komsijata :cool: toj e od makedonski telekom i gi otvara bas sega proveriv
 
Последно уредено:
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Gi otvori i kaj mene sega,mozda i za nekoj defekt se rabotelo.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom