Обложување на нет

Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Кога сме веќе кај бет365, кога сум уклучен на 4G на мрежата на А1 и пробам да отворам бет635 ми излегва Република Хрватска и порезна управа и не ми дава влез.

Некој со ист проблем?
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Кога сме веќе кај бет365, кога сум уклучен на 4G на мрежата на А1 и пробам да отворам бет635 ми излегва Република Хрватска и порезна управа и не ми дава влез.

Некој со ист проблем?
E toa toa I na mene isto zatoa pisav
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
78
Поени од реакции
55
E toa toa I na mene isto zatoa pisav
VIP odkako se rebrendira vo A1 cesto koristi IP adresi od A1 Hrvatska posto tamu mu e sedisteto a vo Hrvatska od UJP-Hrvatska (Porezna Uprava Hrvatska) blokiran e pristapot na sajtovi za kladenje i zatoa nemozes da otvoris posto na internet izleguvas so Hrvatska IP adresa kako da se naogjas vo Hrvatska
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
VIP odkako se rebrendira vo A1 cesto koristi IP adresi od A1 Hrvatska posto tamu mu e sedisteto a vo Hrvatska od UJP-Hrvatska (Porezna Uprava Hrvatska) blokiran e pristapot na sajtovi za kladenje i zatoa nemozes da otvoris posto na internet izleguvas so Hrvatska IP adresa kako da se naogjas vo Hrvatska
za da ne se slucuva toa so ujp hrvatska samo pisite , bet365.com.au , taka kaj mene e ok
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Дечки пробувам да уплатам преку скрил али не можам. Првиот пат преку мој акаунт али не ми дава пари на достојба него ме препраќа за преку картичка. Ги препратив на друг акаунт, па тогаш ми ја појави состојбата со сумата али кога ќе пробав не ми дозволуваше. Решение?
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Како уплаќаш од друг акаунт од скрил на твој акаунт во обложувалница.Знаеш дека акаунтите треба да се исти човек после за исплата може да ти бараат снимки од скрилот и ако не е твој постои можност да не ти исплатат.
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Како уплаќаш од друг акаунт од скрил на твој акаунт во обложувалница.Знаеш дека акаунтите треба да се исти човек после за исплата може да ти бараат снимки од скрилот и ако не е твој постои можност да не ти исплатат.
Добро тоа, али па зашто кога праќам од ист на ист не ми ја појавува состојбата? Може дека со мастеркард плаќам?
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Добро тоа, али па зашто кога праќам од ист на ист не ми ја појавува состојбата? Може дека со мастеркард плаќам?
mastercard ne e dozvolena za gambling preku Skrill uste odamna, nebitno dali si gi prefrlil na drug account...
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Najdobra stranica na internet za NBA igraci? bet365 nemoguce e da gi presaltas,objavuvaat deka ne igra nekoj i odma gi trgaat..Me interesira da ne ima nekoja posporo so dejstvuva i so prikladni granici...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom