Обложување на нет

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
451
Поени од реакции
277
Екипо, ако играте и вадете пари преку Скрил, можам да ги завршам работа за побрзо и побезболно да си ги добиете парите од Скрил.

Ѕирнете ми ја темата во потпис и контактирајте ме по ПП ако имате потрeба.
 

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.845
Добро сеа, може да се уплаќа на Coinbet24.com или не?
 
Член од
24 август 2009
Мислења
139
Поени од реакции
12
се најде грешката ? дај прати скринови што си уплатил
Се правдаат дека ми го поништиле облогот пред да започне натпреварот (а не откако завршил), што незнам дали е така. Ми ги прифатија и двата тикета, ми одзедоа средства од балансот и се одлогирав. Толку. Се вклучив наредниот ден откако беше се' завршено. Кога ќе уплатиш у кладилница не седиш таму пола ден за случајно ако им текне да ти го поништат тикетот и да ти вратат парите. Незнам што да речам, глупости.

1 (1).jpg

1 (2).jpg
 
Последно уредено:
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Се правдаат дека ми го поништиле облогот пред да започне натпреварот (а не откако завршил), што незнам дали е така. Ми ги прифатија и двата тикета, ми одзедоа средства од балансот и се одлогирав. Толку. Се вклучив наредниот ден откако беше се' завршено. Кога ќе уплатиш у кладилница не седиш таму пола ден за случајно ако им текне да ти го поништат тикетот и да ти вратат парите. Незнам што да речам, глупости.

Прегледај го приврзокот 213402

Прегледај го приврзокот 213401
Ova e najverojatno otiden tiketot na avtorizacija i ne ti bil odobren oti koga uplates na pogolema suma taka pisuva oblogot e staven na avtorizacija ili taka slicno nesto bese , a oblogot vraten li ti e na smetka
 

Memento Mori

Yeah science, bitch!
Член од
24 август 2009
Мислења
1.132
Поени од реакции
1.562
Другари, дали е можно да исплатиш/подигнеш 200 евра од БЕТ365 без некакви проблеми?
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
451
Поени од реакции
277
Другари, дали е можно да исплатиш/подигнеш 200 евра од БЕТ365 без некакви проблеми?
Ако можеш да ги извадеш тие пари до Скрилл - пиши ми ПП, после јас можам да ти ги исплатам од Скрилл, на рака.
 
Член од
25 август 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Dali moze na marathonbet so visa ili paypal da se vrsi uplata?
I dali se vrsi isplata na istite?
 
Член од
6 јули 2017
Мислења
44
Поени од реакции
23
Decki imam Paysafecard od Germanija kupeno karticka, do pred nekoj mesec mozese bez problem da depoziras na bet i da si gi izvadis na smetka na primer na Tutunska, ama sega gledam bara na paysafecard da imas user da se logiras, a od MKD ip ne mozis bara 300 cuda za potvrda so kamera so licna karta germanska bla bla,

da ne znaj nekoj chare so da se praj so kartickata da ne odat fira parite? osven na coek vo germanija da mu ja dam ama ne e fintata da ja davam tuku da ja iskoristam ...fala ako znaj nekoj pisete
 
Член од
7 октомври 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво
Сакам да прашам дали може да се префрлаат пари од (НЛБ visa) дирекно на акаунтот на Bet365 благодарам однапред
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.055
Поени од реакции
11.020
Дали има некој стабилен веб сајт каде што можам да се коцкам со Пајонир картичка?
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
Здраво
Сакам да прашам дали може да се префрлаат пари од (НЛБ visa) дирекно на акаунтот на Bet365 благодарам однапред
Za bet365 ne znam, ali za marathonbet 100% moze jer ja igram tamu.. prefrlam od nlb tamu i od tamu na nlb mi predrlast vo rok od 2-3 dena.. nit provizii nit buturi nit cuda vragovi
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Здраво
Сакам да прашам дали може да се префрлаат пари од (НЛБ visa) дирекно на акаунтот на Bet365 благодарам однапред
Мора да е на твое име.

П.С. Кога викаш НЛБ Виза мислиш на дебитна картичка, така?
 

sleekmakeup

Queen of the South
Член од
14 ноември 2014
Мислења
116
Поени од реакции
38
Дали има некој стабилен веб сајт каде што можам да се коцкам со Пајонир картичка?
Забрането е коцкање со Пејонир картичката. Може да ти го блокираат акаунтот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom