Обложување на нет

Член од
30 мај 2009
Мислења
10.143
Поени од реакции
23.248
bet365


bet365 ja otvori ama bet-at-home 370 evra iam tamu i ne mozam da otvoram nervoza me faka
--- надополнето: 8 јули 2013 во 14:13 ---
mu pisav na poddrskata niso ne pomognaja

Не сум типувал таму, ама би требало да има некоја алтернативна. Види прати им меил.
 
Член од
25 јануари 2010
Мислења
62
Поени од реакции
15
Koga probav da se logiram na bwin.com od mobilen , pod poleto za logiranje pisuvase " Sorry , we no longer accept new players from ur country . Thank u " , Isto i kaj mene ne ja otvara bet365.com se logiram od grckata bet365 , ali ne veruvam deka kje trae dolgo i taa opcija , probal nekoj da zboruva so support centar -ot od bet365.com da znajme koja e pricinata sto ja nejkat makedonija site strani za oblozuvanje , isto ne mi otvara i williamhill i betfair ....:facepalm:
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
20
Поени од реакции
0
more prokolnata zemja kolku sme. diskriminacija na sekoj cekor. :mad:
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
20
Поени од реакции
0
uste istiot problem a 370 evra ne se malku ve molam ako ima nekoj idea kako da go sredam problemov
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
2
Поени од реакции
0
:D aah be decki,zaclenete si se na ovoj sajt na koj sum jas,zaclenete si prijateli i uzivajte si :D pari si vrnat i bez vie da igrate dovolno clenovite vasi da igraat pari zemate od nivnite oblozi,i da zagubis na svoj bet,parite od clenovite vi se sigurni,lugje sto licno gi poznavam sto imaat zacleneto bar 5 chlena mesecnoto saldo im dostignuva i do 400eu od procentot na nivnite chlenovi,licno jas imam zasega samo eden chlen i za dve nedeli od toa sto toj odigral na saldo imam 56,99 eu,znaci od samo eden chlen a da nezboram za poveke,samo steta sto mnogu lugje se neodlucni i moze se plasat,posto seuste e nova oblozuvalnica (shpanska) pa ne im e mnogu verno:( po drugive oblozuvalnici nema vakva moznost da mozes da si zemas pari osven toa da davas.Ako ima zainteresirani neka me iskontaktiraat,i mene mi e vo prilog da zaclenam nekoj,a za onie koi imaat krug na prijateli koi se oblozuvaat po net ovaa oblozuvalnica e zlaten rudnik.Ve pozdravuvam,i nebidete skeptici,i jas bev na pocetok no fala bogu dobra odluka na kraj donesov.;)
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
2
Поени од реакции
0
I osven toa sto pisav pogore eve i kakvi iznenaduvanja ima od betting sajtov :D

******T O P N A J A V A******
*******************

Site onie , koi ke ostvarat status VIP IGRAC na www.betsportfun.com, ke imaat GOLEMA SANSA da prisustvuvaat vo ZIVO na el clasico duelot pomegju FC BARCELONA vs REAL MADRID

Datum: 27.10.2013
Stadium :Camp Nou
Drzava: Spanija

Osigurajte VIP STATUS za vaseto VIP MESTO na Camp Nou....
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.658
Некој имал искуство со 888.com, добра е страната за спорт кладење?
 
Член од
30 октомври 2010
Мислења
919
Поени од реакции
907
Најдовте некое трајно решение за отварање на бет365?
 
B

Blade Torch

Гостин
Гледам на Златна Копачка инфо кое којзнае од кога стои , дека се планира и онлајн играње во скоро време .
Знае некој дали конечно ќе може онлајн да се уплаќа во наша кладилница?

Инаку овие бетадриа :facepalm: Квоти нула , број на игри нула.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
http://www.oblozuvanje.com

Сајтот ке ви објасни се околу обложувањето онлине, бонуси, нови начини на уплата на пари и повлекување, типови, од септември ке профункционира и форум , така да бујрум
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Што е проблемот со Бетадриа моомци ? Пробав да уплатам некое евро не ме пушта, од подршка вика ќе истражиме , а од банка ( Стопанска ) ми вика забрането е на сајтот да се кладиш :eek: , бре мајката... знае некој нешто повеќе?
 
Член од
12 декември 2012
Мислења
320
Поени од реакции
2.025
Луѓе ај ве молам кажете ми какви информации бараат bet365.com за верификација на Visa Electron. Кога земате пари од bet365.com ги подигнувате од банкомат или на шалтер ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom