Обложување на нет

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Има некој друг начин, да ставиш пари, а да не е преку картичка?

Ќе може јас да ставам пари на Скрил, па после тие „рачно“ да ми ги префрлат директно на бет365?
Ova go imaat napraveno zaradi zastita. Sega ne znam od koga ti e skrill account napraven?
kako mislis "racno"?
Koga se stava pari preku moneybookers na bet365 sega moze samo so karticka.
Mi stigna pred nekoj mesec izvestuvanje deka vo sorabotka go napravile toa i deka moze preku niv da uplakas direktno od karticka. E sega koga e obratno, od bet365 moze da gi prefrlis na skril na karticka, a posle toa na smetka.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.767
Поени од реакции
21.596
Ништо тоа, затоа што немам таква картичка.

Ќе пробам преку Нетелер.
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.630
Поени од реакции
1.196
A do shto e problemot?

Ќе испитале али претпоставуваат дека нешто е блокиран сајтот . Што како , појма неам .
Ме тераа да влагам у оноа команд пром и убацував некој команди што ми ги даваа , па после копи и на нив и така ...
 
Член од
14 април 2012
Мислења
26.667
Поени од реакции
45.340
на кој провајдер сте вие што не ви ја отвара bet365?
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
615
Поени од реакции
377
Јас сум на Blizoo и кај мене не отвара, не ќе да е до провајдерот.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
508
Поени од реакции
130
Skoro na site prasanje e odg.,no aj uste malku pomos po moznost,znaci vaka:sakam da pocnam online kladenje,no baram visoko nivo na diskrecija.zaradi x pricini ne mozam do kladilnica.mora da otvoram accaount na moe ime ili na licnosta pod koe se vodi kartickata(tutunska banka)?verifikaciata kako ide?ti stignuva preku posta na domasna adresa nesto slicno ili ..?!najdobra i najlesna za upotrebuvanje(za depozit)?!koi nemaat mn. prasanja u banki ili slicni nezgodni situacii?!pretezno ke koristam preku mobilen,sigurnost?!se kladi nekoj preku mobilen??
Ako moze vo nekolku crta da mi objasnite,mislam kolku tolku sum razbirliv,i razbirate kako i zasto..fala od napred.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.433
Поени од реакции
1.446
Се работи за PokerStars, но сигурно има некој овде шо може да ми го објасни следново:


Thank you for your email and for providing these documents. Unfortunately, we were not able to verify your address with the documents provided and therefore, ask that you provide to us also a copy of a recent utility bill or bank/card statement that confirms both your name and address. (This must be a document other than your identification).
Значит, шо е тоа utility bill или bank/card statement ? Може некој да ми објасни шо е тоа (по можност random слика од тоа)

Јас мислам дека е уплатницата од банка или грешка сум нешто ?

 

Kajgana Shop

На врв Bottom