Обложување на нет

Член од
12 февруари 2023
Мислења
13
Поени од реакции
1
Druze pa normalno e da ti baraat dokumenti za verifikacija.
Друг ми беше муабетот не им прстив никакви документи од кога ги потрошив парите што дакав да ги вадам ми пратија меил наредната ден дека можам да вршам исплата
Автоматски споено мислење:

@izimanisnajper ти ја користиш моцарт или?
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.208
Регистриран од Мкд,меѓувремено сум во Германија и играм од тука..тие го знаат тоа,преку документи и све друго..
Za vo idnina ti ja preporacuvam neobet dobra kladilnica e, ima i drugi dobri batali gi mozzart.
Ako se registriras preku mojot link na neobet za uplata od 25€ ke lapame i dvajcata po 50 evra gratis.
 
Член од
3 септември 2020
Мислења
315
Поени од реакции
1.252
Za vo idnina ti ja preporacuvam neobet dobra kladilnica e, ima i drugi dobri batali gi mozzart.
Ako se registriras preku mojot link na neobet za uplata od 25€ ke lapame i dvajcata po 50 evra gratis.
За мене дословно после сите нервирања со Моцарт и натегања постое само една онлајн кладилница,а тоа е Бет365...све друго е без везе...
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.208
За мене дословно после сите нервирања со Моцарт и натегања постое само една онлајн кладилница,а тоа е Бет365...све друго е без везе...
bet365 e edna od najdobrite no kaj niv ima 5% danok.
Ima nekolku podobri za igraci od Germanija, neobet i winamax se najdobri kladilnici, bez danok, dobra ponuda koeficienti i najbitnoto germanska licenca da se kladis na raat.
 
Член од
3 септември 2020
Мислења
315
Поени од реакции
1.252
bet365 e edna od najdobrite no kaj niv ima 5% danok.
Ima nekolku podobri za igraci od Germanija, neobet i winamax se najdobri kladilnici, bez danok, dobra ponuda koeficienti i najbitnoto germanska licenca da se kladis na raat.
Ке погледнам да видам на овие шо ги предлагаш
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.208
Ке погледнам да видам на овие шо ги предлагаш
neobet jas samo kaj niv se kladam vo posledno vreme pokraj toa sto e dobra kladilnica imaat i dobra ponuda za novi igraci na prvata uplata za 25€ davaat uste 50€ gratis treba da se zavrtat samo 5 pati na 1.5 koef.
Ako se registriras preku mojot link i jas ke dobijam 50€ gratis, a ti ke dobies dodatno uste 10€ gratis freebet.
Автоматски споено мислење:

Se registriras, uplakjas 25€ i na raspolaganje za igra imas 75€ i 10€ freebet, a i jas ke dobijam 50€ gratis.
 
Член од
12 февруари 2023
Мислења
13
Поени од реакции
1
И моцарт не зима данок дирекно на виза картица ги префрлам, до сега не ми направиле проблем ни во банка ни ујп, имам пријател што работи во банка баш ми кажа дека до сега немало проблем со накнадно плаќање на данок или некоја казна... Ако некој се соочил со таков проблем нека кажи ама колку што читав меѓуредови оти сум нов на форумот не прочитав такво нешто
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.208
@Del Boy i ti mozes da ja lapas ovaa dobra ponuda na neobet... registrirajte se i ti i Lenox preku mojot link ke lapnam i jas 100 evra gratis.
Kladilnicata e full germanska
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.100
Поени од реакции
37.029
@Del Boy i ti mozes da ja lapas ovaa dobra ponuda na neobet... registrirajte se i ti i Lenox preku mojot link ke lapnam i jas 100 evra gratis.
Kladilnicata e full germanska
Во мк сум моментално, ќе се регистрирам кога ќе се вратам. Типико стана срање со коеф.
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.208
Член од
12 февруари 2023
Мислења
13
Поени од реакции
1
Има ли некој што е на моцарт.ком сакам да прашам нешто во врска со бонусите на слот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom