Обложување на нет

Член од
25 февруари 2020
Мислења
196
Поени од реакции
174
Y.PNG Y.PNG
Автоматски споено мислење:


А ИНТЕРЕСНО Е ОД ДРЖАВНА ЛОТАРИЈА НЕМА НИКАКВА ПОРАКА
ЗНАЧИ СИ ОСТАНУВА ДА МОЖЕШ ЛОТО ДА ИГРАШ ОК
( играм фала им ) НЕМАМ НИШТО ПРОТИВ
НЕКА СТАВАТ БАР КАКО ПОРАНО ШТО ИМАА
ТИП - 1Х2
ЛОГИЧКИ 6 -7 МЕСЕЦИ НЕ СЕ ДОГОВОРИЛЕ СО КЛАДИЛНИЦИВЕ
ЗНАЧИ СИ БАРААТ ПОДМАЧКУВАЊЕ ПРЕД НОВА ГОДИНА
НЕМА ОД ПЛАТА ПОКЛОНИ ДА КУПУВААТ
Автоматски споено мислење:

e to bi bilo dobro da gi vratat stranskive i ovie poker saitovivie top bi blio pa ove nasive so limitirat upati neka gi zabranat

На bet365 можеш покер да играш ,тој остана
 
Последно уредено:
Член од
25 септември 2008
Мислења
3
Поени од реакции
1
И шо прајме сеа? Има ли некој што игра преку бет365? Како оди процедурата? Постои ли сеуште опција преку Skrill да се вадат пари или мора директно преку Visa Electron на NLB? И дали ако се вадат пари директно на картичка ќе има после проблеми со УЈП? Мислам дека во банката исплатите се заведени како GIB BET365.Знам дека прашањава се поставени милион пати,ама ми треба update како се коцкате моментално :D
 
Член од
23 август 2015
Мислења
240
Поени од реакции
434
Јас мислам дека за некој ден ќе го изгласаат...Лудост е да се откажат од тие пари кога буџетот е во катастрофална состојба.
 
Член од
18 јуни 2020
Мислења
7
Поени од реакции
0
Би замолил некој да објасни дали Skrill акаунтите ги поврзувата со вашите трансакциски сметки и кои странски онлине бетинг сајтови овозможуваат користење на Skrill? Поздрав
 
Член од
18 јуни 2020
Мислења
7
Поени од реакции
0
Не не... далеку од тоа. Неам искуство со Skrill, мислев ако има некој воља да објасни што како. Можеби нападно делуе моево прашање али не знаев како да го формулирам поинаку
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
Синоќа на овој српскиов моцарт, прикачив документ за верификација и после некое време ми стигна мејлот за потврда дека сметката е комплетна, меѓутоа еве денес во полето исплата не можам да повлечам средства, повторно ми бара документ.
Ево сад причам со Мирослав на лајв чат и каже да сачекам 24 сата за комплетну вериикацију, а ја му кажем буразеру данас до подне мого сам да уџем у поље исплату, сада не.. он се чуди и каже да први пут се срече са такав проблем и саветује ме да идем у моцартсупорт. Ќе одам и таму.
Мирослав од срб и Ана Марија од мк побарајте си друга работа, три чуки немате, се да ви ебам

Иначе сега пред еден саат ми стигна мејл и од третиот брат на Спортлајф, не знаев дека покрај 2вин има и SLbet, близнаци и то да ти биле хехех. Ама криза бајо за онлјан клаџи,нема пребирање, пу :zloo:давај сука бљат .....
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Некој се регистрирал на ова SLbet? И мене исто ми стигна вчера мејл и претпоставив дека има некоја конекција со Спортлајф, гледам дека се регистрирани од 2019 година во Курасао :)
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
3
Поени од реакции
1
Дај бе некој нека ми каже начин како да играм online сега :D Дали на бет365 преку картичка од NLB или на некоја друга преку Skrill?
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Дај бе некој нека ми каже начин како да играм online сега :D Дали на бет365 преку картичка од NLB или на некоја друга преку Skrill?
Moras preku skrill na stranski kladzi, zs ako vadis pari na transakciska, ke vidat ujp od kade imas prihodi i kazna ke ti stegnat, ppsto so zakon e zabraneto
 
M

Macedon1um

Гостин
Некој се регистрирал на ова SLbet? И мене исто ми стигна вчера мејл и претпоставив дека има некоја конекција со Спортлајф, гледам дека се регистрирани од 2019 година во Курасао :)
Изигра нешто, таман си е се со сајтов ?

Едит сега гледам не ми дава опција да направам депозит со картичка, само скрил нетелер такви работи
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom