Обложување на нет

Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.587
Pa 3 pati na +10 +15. Me znaat od forumot tuka sho uplakjam i kako uplakjam. Poslednite 2 godini zarabotiv 25000$ od ova ako lazham jas prashaj tuka Chiksy i drugite sho me znaat lichno. Blogot mie sosema soliden i ne e se vo stavanjeto na tipovi na blogabet nesum nenormalen da privlekuvam uplati na utakmici na koj nema da uspeam sam da uplatam kolku shto sakam
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 257665
Автоматски споено мислење:

Dojdi BT ostaj 500$ i jas kje ostavam tolku na masa pa kje ti otvoram uplati i transakcii i se ako lazham zemisigi 1000$ ako ne da mi gi dadesh. Samo za zboranje ste tuka po 2 banki sho igrate tiketi
Јас ти верувам дека имаш земено доста пари, само ти кажувам дека ти се нема ресетирано несакајки блогот, тоа некој друг лажи.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.097
Поени од реакции
9.695
Јас 1000е клавам на маса дека овај @Rosemberg не е битолчанец, барем таков ЛГБТ припадник досега немало.
Инфилтриран сум за да ве предадам на УЈП
Абе учам од тебе за ЛГБТ. Мора од професионалци да се учи :icon_lol:
 
Член од
23 август 2015
Мислења
240
Поени од реакции
434
Знае некој до кај е процедурата за уплата на депозит со картички во нашиве кладилници?
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Pa 3 pati na +10 +15. Me znaat od forumot tuka sho uplakjam i kako uplakjam. Poslednite 2 godini zarabotiv 25000$ od ova ako lazham jas prashaj tuka Chiksy i drugite sho me znaat lichno. Blogot mie sosema soliden i ne e se vo stavanjeto na tipovi na blogabet nesum nenormalen da privlekuvam uplati na utakmici na koj nema da uspeam sam da uplatam kolku shto sakam
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 257665
Автоматски споено мислење:

Dojdi BT ostaj 500$ i jas kje ostavam tolku na masa pa kje ti otvoram uplati i transakcii i se ako lazham zemisigi 1000$ ako ne da mi gi dadesh. Samo za zboranje ste tuka po 2 banki sho igrate tiketi
Uplative ne te pravat tipster,eve jas igram i si kjutam.
Uspesnosta i statistikava da.Gledam pustas nekoi stari sliki,uste koga imase kosarki so publika.Ete u prilog pustam i jas nekoi moi sliki
Nit se pravam tipster nit me zanimaat muabetive.
Ali ubavo ti pisa Kobi 3 pati slucaen reset ne se mava :D
 

Attachments

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.913
Поени од реакции
9.520
Уплатата е релативна работа кај секој играч али има и ликови шо само пратат не се никакви типстери па се во плусеви ненормални благодарение на селекција направена на типстери и фураат.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Uplative ne te pravat tipster,eve jas igram i si kjutam.
Uspesnosta i statistikava da.Gledam pustas nekoi stari sliki,uste koga imase kosarki so publika.Ete u prilog pustam i jas nekoi moi sliki
Nit se pravam tipster nit me zanimaat muabetive.
Ali ubavo ti pisa Kobi 3 pati slucaen reset ne se mava :D
Nema da klavam drugi sliki ofc lol. Na blogot bev +700 uniti plus so 18% yield, kako se bildaat followerite taka jas gubam seriozni igraci koj bi gi igrali tipovite oti kvotite pagjaat vo sekundata. Duri i najakite na blogabet nezemaat povekje od 1000-2000$ mesechno oti lichno gi poznavam toa tamu e se glupa bagra(mislam na followerite obichnite igrachi) jas si uplakjam za mene i za 19godini kolku imam si go narediv bar fakultetskiot zhivot i napraviv mnogu. Nema potreba da se karam tuka so vas oti pojma nemate shto zboruvate dzabe e da vi objasnuva chovek. Stavro 5 godini proba da vi objasni ama dzabe mue i nego koga nitu se razbirate nitu sledite se ova za koe ja igram i zboruvam
 
Член од
7 јануари 2016
Мислења
6
Поени од реакции
0
Ve molam dokolku nekoj znae da mi odgovori. Staviv pari na Bet365 so karticka od Komercijalna, ne dozvoluvaat da se podignat pari na kartickata pak, mora so bank wire, e sega so bank wire znam deka ne e dozvoleno sigurno vo Kapital i vo TTK banka, me interesira dali nekoj znae za vo drugite, dali ima vadeno. BTW dali znae i kako e vo srbija, bugarija za otvaranje devizna smetka kako stransko lice i vadenje pari tamu?
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Јас вадев на НЛБ преку bank wire без никаков проблем.
 
Член од
18 јуни 2017
Мислења
387
Поени од реакции
265
nlb gi odblokira ili ? posto sekad mene marathon mi ja otvara ali ne mozev deposit da napravam od nlb poslednava nedela, sve nesto problemi praese bankata ...
i jas ne mozam deposit da napramna maraton
Автоматски споено мислење:

inaku na pokerstars mi bese blokirana stranata ama depozit napraviv ama jas na aplikaciata napraviv depozit ne ne stranata
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
i jas ne mozam deposit da napramna maraton
Автоматски споено мислење:

inaku na pokerstars mi bese blokirana stranata ama depozit napraviv ama jas na aplikaciata napraviv depozit ne ne stranata
jas sega cekam karticka na Halk, drugar moj bez problemi vadi i stava preku Halk.. Rekoa petok gotova ke e..
 
Член од
18 јуни 2017
Мислења
387
Поени од реакции
265
napraviv uplata na bet365 30e ama ne mi e verifukuvan akaunto treba verifikacia za isplata
 

Kajgana Shop

На врв Bottom