Обложување на нет

Член од
10 септември 2019
Мислења
85
Поени од реакции
111
Да,ама тоа за новите беше мислам дека ако депонираш преку банка еднаш,после го добиваш и Скрил payment methods.
Znaci direktno na nlb karticka prefrli samo i prasaj vo ujp ako treba da gi odanocis, jas imam zboreno so nlb i mi rekoa deka e legalno da gi vadam na karticka
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Било која, сеедно. Баш ме занима што би се случило да сакам пример 100 000 евра да уплатам пример на Барса-Еибар 1. Не дека имам и дека ќе уплатам толку, али ме занима односот на кладилниците затоа што се лингурат и лимитираат акаунти без причини.
На бет365 и на маратонбет можеш да провериш за секоја игра колку можеш максимум да уплатиш, за овој пример што го наведе на маратонбет мислам дека лимитот ќе е накај 30-40к евра

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
На Бет веќе не можеш
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.855
Поени од реакции
1.285
Decki uplativ neso sitno pari na bet365 i posle nekolku dena mi stigna Bet Credits... sakam da prasam dali imaat nekoe pravilo na koristenje, rok na traenje ili neso sl?
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.835
Поени од реакции
7.585
Decki uplativ neso sitno pari na bet365 i posle nekolku dena mi stigna Bet Credits... sakam da prasam dali imaat nekoe pravilo na koristenje, rok na traenje ili neso sl?
Кредитите можеш да ги користиш било како, она што е битно е дека доколку бидеш добитен, ќе бидеш исплатен само за пресметаната добивка без влогот.
Пример доколку вложиш 50 кредити на 3кв ќе бидеш исплатен за 100 пари во валута на која што играш наместо 150.
 
Член од
3 јуни 2020
Мислења
3
Поени од реакции
1
Dali nekoj znae zosto ne mozam da povlecam pari od 22bet? Mi isprakaat poraka 'denied by operator'... a deposit se pravi bez problem od istata mastercard na komercijalna banka...
Ili predlozete mi nekoja druga stranska strana od koja moze da se povlecat pari na KB. Fala!
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Dali nekoj znae zosto ne mozam da povlecam pari od 22bet? Mi isprakaat poraka 'denied by operator'... a deposit se pravi bez problem od istata mastercard na komercijalna banka...
Ili predlozete mi nekoja druga stranska strana od koja moze da se povlecat pari na KB. Fala!
Контактирај ги, ќе ти објаснат зошто.
Инаку на бет прицкај си.
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Тоа прашај го детето министер Нина
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Toa mi objasnija, deka bankata e problem, tie odbivaat. Sto treba da se napravi? Dali KB imaat zabrana za takvi transakcii..
Ако имат забрана, немаше да ти дозволат и да депозираш. Најдобро оди во комерцијална или јави се на контакт бројот, можно е да треба да потпишиш некои документи за потеклото на парите. Имам познаник кој имаше таков проблем со НЛБ (единствен кој се пожалил од НЛБ) па потпишуваше некој документи за антитероризам или шо знам точно зошто биле.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.514
Поени од реакции
62.356
Секоја банка кога ке види прием на пари од страна, на физичко лице, бара физичкото лице да дојде да потпише изјава од каде му доаѓаат парите. Ако не го направиш истото, банката може во дадениот рок да ги врати парите на испраќачот.

Потпишуваш изјава за да банката има доказ дека во случај на било каков проблем, самиот имаш потпишано дека парите се легално стекнати, и дека имаш легален основ по кој потпишуваш прием.
 
Член од
3 јуни 2020
Мислења
3
Поени од реакции
1
Fala na site.. a nekoj ima li iskustvo so 22bet?
predlozete nekoja druga dobra, sigurna, osven bet365?
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.855
Поени од реакции
1.285
од бет365 минимално 40евра може да се подигне или ја нешо погрешно гледам?
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
од бет365 минимално 40евра може да се подигне или ја нешо погрешно гледам?
Можиш и помалку. И кај мене пред 2 недели така стоеше ама сега си се врати пак на 5 евра :)
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.855
Поени од реакции
1.285
Можиш и помалку. И кај мене пред 2 недели така стоеше ама сега си се врати пак на 5 евра :)
сакав да си подигнем вчера 10 евра онака да видим како иде како функционира колку бргу итд, ама глеам 40 минимално може да се подигнат...
Автоматски споено мислење:

ама како да го сменим ова... мене ми стои - Bank Transfer(затоа минимално може 40 евра.), а јас уплатив со дебитна картичка и сеа сакам на дебитната да си ги повлечам има некако опција да сменам?
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom