Обложување на нет

Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Зошо неможам како лани од картичка Нлб тутунска да депозитирам на бет ???
Има некој промени или не сум информиран?
Пишете одговор по можност побрзо, ако не таму друга кладилница со нлб кај шо можам да играм.
Probaj depozitiraj prvo na Skrill pa posle probaj na bet
Dosega igrano i isplajkano na povejke navrati 1xbet i Marathonbet(podobri kvoti i povejke igri od b365) od balkanskive mozes na mozzart.com i wwin.com.
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Marathon imaat smesni limiti 1xbet cesto ne iplakaat profitabilni iraci taka da podaleku od Ruski i Turski kladilnici
 
Член од
1 февруари 2018
Мислења
70
Поени од реакции
94
Луѓе Хелп :) Веке 10 години активно користам скрилл како опција за исплата од онлине кладење и до сеа се уредно ѓи стигнуваше сумата коа ја повлечам за 3/4 дена некогаш и за 2 ама те сега прв пат веке 14 дена парите уште ги нема.Бев у банката да проверам случајно да не се стогнале и да се ги замрзнале од тамо нема ништо стигнато.Контактира го скрилл супорт они викат дека до нив е се ОК да проверам да не сум погрешил името или број на сметката ама не сум до толку шекнат а и плус трансакциските сметките на скрилл се зачувани и исплатата одма афтоматски оде.Викат дека ако ги нема до предвиденио период да ја конталтирам банката за да они им испратат извештај дека нема никакви пари стигнато од нивна страна ама тоа ке биде ногу ебавање ама па и не се малку 450е !!! Некој со овакво или слично искуство.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Луѓе Хелп :) Веке 10 години активно користам скрилл како опција за исплата од онлине кладење и до сеа се уредно ѓи стигнуваше сумата коа ја повлечам за 3/4 дена некогаш и за 2 ама те сега прв пат веке 14 дена парите уште ги нема.Бев у банката да проверам случајно да не се стогнале и да се ги замрзнале од тамо нема ништо стигнато.Контактира го скрилл супорт они викат дека до нив е се ОК да проверам да не сум погрешил името или број на сметката ама не сум до толку шекнат а и плус трансакциските сметките на скрилл се зачувани и исплатата одма афтоматски оде.Викат дека ако ги нема до предвиденио период да ја конталтирам банката за да они им испратат извештај дека нема никакви пари стигнато од нивна страна ама тоа ке биде ногу ебавање ама па и не се малку 450е !!! Некој со овакво или слично искуство.
Pishimu na b365 live chat. Se deshavalo i kajmene da se zaginat parite a i dali imash koga kje odish cancel withdrawal Dali stoi sumata tamu ili ja nema?
 
Член од
1 февруари 2018
Мислења
70
Поени од реакции
94
Pishimu na b365 live chat. Se deshavalo i kajmene da se zaginat parite a i dali imash koga kje odish cancel withdrawal Dali stoi sumata tamu ili ja nema?
Nema brat pise deka e processed a i zs bet365 da go kontaktiram koa parite od bet365 uredno legnaa na skrill e sea od skrill na visa gi nema
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Napraviv akaunt na mocart ama ne gledam nacin na depozit.Ke moze da mi objasni nekoj kako se depozira i koj e nacinot na isplata ?Vi blagodaram.
 
Член од
1 февруари 2018
Мислења
70
Поени од реакции
94
Napraviv akaunt na mocart ama ne gledam nacin na depozit.Ke moze da mi objasni nekoj kako se depozira i koj e nacinot na isplata ?Vi blagodaram.
odi na mozzart.com a ne na mozzartbet.com ili mozzartbet.mk i imas kako i na sekoja kladionixa uplata preko visa ili skrill.Jas uplati pred nedela dena i se uredno i bonus i se
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
BTW mi stigna od ujp pred nekoja nedela za danok i nebea pishani tie od skrill povlekuvanjata,a imav okolu 8.000 evra povlecheno.Taka da nema danok ni ova godina kako shto dosaduvavte tuka..
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
BTW mi stigna od ujp pred nekoja nedela za danok i nebea pishani tie od skrill povlekuvanjata,a imav okolu 8.000 evra povlecheno.Taka da nema danok ni ova godina kako shto dosaduvavte tuka..
ke ti pisam ja da postiras slika , oti slednite komentari ke vodat do toa daj slika od danokot :D ( ako sakas staj slika ako ne nikomu nisto ) btw sega uplakjas li nesto esportovi itn ...
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
ke ti pisam ja da postiras slika , oti slednite komentari ke vodat do toa daj slika od danokot :D ( ako sakas staj slika ako ne nikomu nisto ) btw sega uplakjas li nesto esportovi itn ...
Screenshot_20200326-191339_DuckDuckGo.jpg Screenshot_20200326-191345_DuckDuckGo.jpg

Da najdam livcheto mozhi kje postiram.Imam samo 10000 vmetnati sho sum podignuval kaj nashite klad
 

Kajgana Shop

На врв Bottom